Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 162Victòries · 61Taules · 24Derrotes · 77Estàndard · 110Ràpid · 52Blanques · 80Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 61 37,7% | 24 14,8% | 77 47,5% |
| Total · blanques | 80 | 25 31,3% | 12 15,0% | 43 53,8% |
| Total · negres | 82 | 36 43,9% | 12 14,6% | 34 41,5% |
| Estàndard | 110 | 42 38,2% | 21 19,1% | 47 42,7% |
| Estàndard · blanques | 55 | 20 36,4% | 9 16,4% | 26 47,3% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 12 21,8% | 21 38,2% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 3 5,8% | 30 57,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 5 20,0% | 3 12,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 27 | 14 51,9% | 0 0,0% | 13 48,2% |
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 162Victòries · 61Taules · 24Derrotes · 77Estàndard · 110Ràpid · 52Blanques · 80Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 61 37,7% | 24 14,8% | 77 47,5% |
| Total · blanques | 80 | 25 31,3% | 12 15,0% | 43 53,8% |
| Total · negres | 82 | 36 43,9% | 12 14,6% | 34 41,5% |
| Estàndard | 110 | 42 38,2% | 21 19,1% | 47 42,7% |
| Estàndard · blanques | 55 | 20 36,4% | 9 16,4% | 26 47,3% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 12 21,8% | 21 38,2% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 3 5,8% | 30 57,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 5 20,0% | 3 12,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 27 | 14 51,9% | 0 0,0% | 13 48,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 152Victòries · 60Taules · 22Derrotes · 70Estàndard · 100Ràpid · 52Blanques · 75Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 152 | 60 39,5% | 22 14,5% | 70 46,1% |
| Total · blanques | 75 | 25 33,3% | 12 16,0% | 38 50,7% |
| Total · negres | 77 | 35 45,5% | 10 13,0% | 32 41,6% |
| Estàndard | 100 | 41 41,0% | 19 19,0% | 40 40,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 20 40,0% | 9 18,0% | 21 42,0% |
| Estàndard · negres | 50 | 21 42,0% | 10 20,0% | 19 38,0% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 3 5,8% | 30 57,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 5 20,0% | 3 12,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 27 | 14 51,9% | 0 0,0% | 13 48,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 152Victòries · 60Taules · 22Derrotes · 70Estàndard · 100Ràpid · 52Blanques · 75Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 152 | 60 39,5% | 22 14,5% | 70 46,1% |
| Total · blanques | 75 | 25 33,3% | 12 16,0% | 38 50,7% |
| Total · negres | 77 | 35 45,5% | 10 13,0% | 32 41,6% |
| Estàndard | 100 | 41 41,0% | 19 19,0% | 40 40,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 20 40,0% | 9 18,0% | 21 42,0% |
| Estàndard · negres | 50 | 21 42,0% | 10 20,0% | 19 38,0% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 3 5,8% | 30 57,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 5 20,0% | 3 12,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 27 | 14 51,9% | 0 0,0% | 13 48,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 152Victòries · 60Taules · 22Derrotes · 70Estàndard · 100Ràpid · 52Blanques · 75Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 152 | 60 39,5% | 22 14,5% | 70 46,1% |
| Total · blanques | 75 | 25 33,3% | 12 16,0% | 38 50,7% |
| Total · negres | 77 | 35 45,5% | 10 13,0% | 32 41,6% |
| Estàndard | 100 | 41 41,0% | 19 19,0% | 40 40,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 20 40,0% | 9 18,0% | 21 42,0% |
| Estàndard · negres | 50 | 21 42,0% | 10 20,0% | 19 38,0% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 3 5,8% | 30 57,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 5 20,0% | 3 12,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 27 | 14 51,9% | 0 0,0% | 13 48,2% |
