Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 799Victòries · 316Taules · 137Derrotes · 346Estàndard · 759Ràpid · 40Blanques · 404Negres · 395
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 799 | 316 39,6% | 137 17,2% | 346 43,3% |
| Total · blanques | 404 | 172 42,6% | 70 17,3% | 162 40,1% |
| Total · negres | 395 | 144 36,5% | 67 17,0% | 184 46,6% |
| Estàndard | 759 | 301 39,7% | 135 17,8% | 323 42,6% |
| Estàndard · blanques | 384 | 162 42,2% | 69 18,0% | 153 39,8% |
| Estàndard · negres | 375 | 139 37,1% | 66 17,6% | 170 45,3% |
| Ràpid | 40 | 15 37,5% | 2 5,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 799Victòries · 316Taules · 137Derrotes · 346Estàndard · 759Ràpid · 40Blanques · 404Negres · 395
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 799 | 316 39,6% | 137 17,2% | 346 43,3% |
| Total · blanques | 404 | 172 42,6% | 70 17,3% | 162 40,1% |
| Total · negres | 395 | 144 36,5% | 67 17,0% | 184 46,6% |
| Estàndard | 759 | 301 39,7% | 135 17,8% | 323 42,6% |
| Estàndard · blanques | 384 | 162 42,2% | 69 18,0% | 153 39,8% |
| Estàndard · negres | 375 | 139 37,1% | 66 17,6% | 170 45,3% |
| Ràpid | 40 | 15 37,5% | 2 5,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 775Victòries · 307Taules · 137Derrotes · 331Estàndard · 759Ràpid · 16Blanques · 392Negres · 383
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 775 | 307 39,6% | 137 17,7% | 331 42,7% |
| Total · blanques | 392 | 167 42,6% | 70 17,9% | 155 39,5% |
| Total · negres | 383 | 140 36,6% | 67 17,5% | 176 46,0% |
| Estàndard | 759 | 301 39,7% | 135 17,8% | 323 42,6% |
| Estàndard · blanques | 384 | 162 42,2% | 69 18,0% | 153 39,8% |
| Estàndard · negres | 375 | 139 37,1% | 66 17,6% | 170 45,3% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 1 12,5% | 2 25,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 775Victòries · 307Taules · 137Derrotes · 331Estàndard · 759Ràpid · 16Blanques · 392Negres · 383
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 775 | 307 39,6% | 137 17,7% | 331 42,7% |
| Total · blanques | 392 | 167 42,6% | 70 17,9% | 155 39,5% |
| Total · negres | 383 | 140 36,6% | 67 17,5% | 176 46,0% |
| Estàndard | 759 | 301 39,7% | 135 17,8% | 323 42,6% |
| Estàndard · blanques | 384 | 162 42,2% | 69 18,0% | 153 39,8% |
| Estàndard · negres | 375 | 139 37,1% | 66 17,6% | 170 45,3% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 1 12,5% | 2 25,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
