Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 27Victòries · 8Taules · 5Derrotes · 14Estàndard · 9Ràpid · 18Blanques · 15Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 8 29,6% | 5 18,5% | 14 51,9% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 4 26,7% | 5 33,3% |
| Total · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 1 16,7% | 1 16,7% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 18 | 3 16,7% | 3 16,7% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 3 33,3% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 18Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 7Estàndard · 9Ràpid · 9Blanques · 11Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Total · blanques | 11 | 6 54,6% | 3 27,3% | 2 18,2% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 1 16,7% | 1 16,7% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 18Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 7Estàndard · 9Ràpid · 9Blanques · 11Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Total · blanques | 11 | 6 54,6% | 3 27,3% | 2 18,2% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 1 16,7% | 1 16,7% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 18Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 7Estàndard · 9Ràpid · 9Blanques · 11Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
| Total · blanques | 11 | 6 54,6% | 3 27,3% | 2 18,2% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 2 22,2% | 2 22,2% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 1 16,7% | 1 16,7% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 2 40,0% | 1 20,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
