Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 36Victòries · 17Taules · 2Derrotes · 17Estàndard · 7Ràpid · 29Blanques · 17Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 17 47,2% | 2 5,6% | 17 47,2% |
| Total · blanques | 17 | 9 52,9% | 0 0,0% | 8 47,1% |
| Total · negres | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 29 | 14 48,3% | 2 6,9% | 13 44,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 32Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 17Estàndard · 7Ràpid · 25Blanques · 15Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 14 43,8% | 1 3,1% | 17 53,1% |
| Total · blanques | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Total · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 0 0,0% | 5 41,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 32Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 17Estàndard · 7Ràpid · 25Blanques · 15Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 14 43,8% | 1 3,1% | 17 53,1% |
| Total · blanques | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Total · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 0 0,0% | 5 41,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 32Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 17Estàndard · 7Ràpid · 25Blanques · 15Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 14 43,8% | 1 3,1% | 17 53,1% |
| Total · blanques | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Total · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 0 0,0% | 5 41,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
