Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 408Victòries · 191Taules · 91Derrotes · 126Estàndard · 237Ràpid · 171Blanques · 201Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 408 | 191 46,8% | 91 22,3% | 126 30,9% |
| Total · blanques | 201 | 100 49,8% | 49 24,4% | 52 25,9% |
| Total · negres | 207 | 91 44,0% | 42 20,3% | 74 35,8% |
| Estàndard | 237 | 96 40,5% | 72 30,4% | 69 29,1% |
| Estàndard · blanques | 118 | 51 43,2% | 38 32,2% | 29 24,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 45 37,8% | 34 28,6% | 40 33,6% |
| Ràpid | 171 | 95 55,6% | 19 11,1% | 57 33,3% |
| Ràpid · blanques | 83 | 49 59,0% | 11 13,3% | 23 27,7% |
| Ràpid · negres | 88 | 46 52,3% | 8 9,1% | 34 38,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 402Victòries · 190Taules · 91Derrotes · 121Estàndard · 237Ràpid · 165Blanques · 197Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 190 47,3% | 91 22,6% | 121 30,1% |
| Total · blanques | 197 | 99 50,3% | 49 24,9% | 49 24,9% |
| Total · negres | 205 | 91 44,4% | 42 20,5% | 72 35,1% |
| Estàndard | 237 | 96 40,5% | 72 30,4% | 69 29,1% |
| Estàndard · blanques | 118 | 51 43,2% | 38 32,2% | 29 24,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 45 37,8% | 34 28,6% | 40 33,6% |
| Ràpid | 165 | 94 57,0% | 19 11,5% | 52 31,5% |
| Ràpid · blanques | 79 | 48 60,8% | 11 13,9% | 20 25,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 46 53,5% | 8 9,3% | 32 37,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 402Victòries · 190Taules · 91Derrotes · 121Estàndard · 237Ràpid · 165Blanques · 197Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 190 47,3% | 91 22,6% | 121 30,1% |
| Total · blanques | 197 | 99 50,3% | 49 24,9% | 49 24,9% |
| Total · negres | 205 | 91 44,4% | 42 20,5% | 72 35,1% |
| Estàndard | 237 | 96 40,5% | 72 30,4% | 69 29,1% |
| Estàndard · blanques | 118 | 51 43,2% | 38 32,2% | 29 24,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 45 37,8% | 34 28,6% | 40 33,6% |
| Ràpid | 165 | 94 57,0% | 19 11,5% | 52 31,5% |
| Ràpid · blanques | 79 | 48 60,8% | 11 13,9% | 20 25,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 46 53,5% | 8 9,3% | 32 37,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 402Victòries · 190Taules · 91Derrotes · 121Estàndard · 237Ràpid · 165Blanques · 197Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 190 47,3% | 91 22,6% | 121 30,1% |
| Total · blanques | 197 | 99 50,3% | 49 24,9% | 49 24,9% |
| Total · negres | 205 | 91 44,4% | 42 20,5% | 72 35,1% |
| Estàndard | 237 | 96 40,5% | 72 30,4% | 69 29,1% |
| Estàndard · blanques | 118 | 51 43,2% | 38 32,2% | 29 24,6% |
| Estàndard · negres | 119 | 45 37,8% | 34 28,6% | 40 33,6% |
| Ràpid | 165 | 94 57,0% | 19 11,5% | 52 31,5% |
| Ràpid · blanques | 79 | 48 60,8% | 11 13,9% | 20 25,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 46 53,5% | 8 9,3% | 32 37,2% |
