Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 36Victòries · 12Taules · 1Derrotes · 23Estàndard · 13Ràpid · 23Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 12 33,3% | 1 2,8% | 23 63,9% |
| Total · blanques | 19 | 9 47,4% | 0 0,0% | 10 52,6% |
| Total · negres | 17 | 3 17,7% | 1 5,9% | 13 76,5% |
| Estàndard | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 23 | 7 30,4% | 1 4,4% | 15 65,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 29Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 19Estàndard · 13Ràpid · 16Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Estàndard | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 29Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 19Estàndard · 13Ràpid · 16Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Estàndard | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 29Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 19Estàndard · 13Ràpid · 16Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 3 21,4% | 1 7,1% | 10 71,4% |
| Estàndard | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
