Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 78Victòries · 38Taules · 12Derrotes · 28Estàndard · 53Ràpid · 25Blanques · 36Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 78 | 38 48,7% | 12 15,4% | 28 35,9% |
| Total · blanques | 36 | 20 55,6% | 3 8,3% | 13 36,1% |
| Total · negres | 42 | 18 42,9% | 9 21,4% | 15 35,7% |
| Estàndard | 53 | 26 49,1% | 11 20,8% | 16 30,2% |
| Estàndard · blanques | 23 | 13 56,5% | 2 8,7% | 8 34,8% |
| Estàndard · negres | 30 | 13 43,3% | 9 30,0% | 8 26,7% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 1 4,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 71Victòries · 36Taules · 10Derrotes · 25Estàndard · 46Ràpid · 25Blanques · 33Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 36 50,7% | 10 14,1% | 25 35,2% |
| Total · blanques | 33 | 19 57,6% | 2 6,1% | 12 36,4% |
| Total · negres | 38 | 17 44,7% | 8 21,1% | 13 34,2% |
| Estàndard | 46 | 24 52,2% | 9 19,6% | 13 28,3% |
| Estàndard · blanques | 20 | 12 60,0% | 1 5,0% | 7 35,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 8 30,8% | 6 23,1% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 1 4,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 71Victòries · 36Taules · 10Derrotes · 25Estàndard · 46Ràpid · 25Blanques · 33Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 36 50,7% | 10 14,1% | 25 35,2% |
| Total · blanques | 33 | 19 57,6% | 2 6,1% | 12 36,4% |
| Total · negres | 38 | 17 44,7% | 8 21,1% | 13 34,2% |
| Estàndard | 46 | 24 52,2% | 9 19,6% | 13 28,3% |
| Estàndard · blanques | 20 | 12 60,0% | 1 5,0% | 7 35,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 8 30,8% | 6 23,1% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 1 4,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 71Victòries · 36Taules · 10Derrotes · 25Estàndard · 46Ràpid · 25Blanques · 33Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 36 50,7% | 10 14,1% | 25 35,2% |
| Total · blanques | 33 | 19 57,6% | 2 6,1% | 12 36,4% |
| Total · negres | 38 | 17 44,7% | 8 21,1% | 13 34,2% |
| Estàndard | 46 | 24 52,2% | 9 19,6% | 13 28,3% |
| Estàndard · blanques | 20 | 12 60,0% | 1 5,0% | 7 35,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 8 30,8% | 6 23,1% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 1 4,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
