Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 153Victòries · 74Taules · 10Derrotes · 69Estàndard · 147Ràpid · 6Blanques · 77Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 153 | 74 48,4% | 10 6,5% | 69 45,1% |
| Total · blanques | 77 | 39 50,7% | 7 9,1% | 31 40,3% |
| Total · negres | 76 | 35 46,1% | 3 4,0% | 38 50,0% |
| Estàndard | 147 | 71 48,3% | 10 6,8% | 66 44,9% |
| Estàndard · blanques | 74 | 37 50,0% | 7 9,5% | 30 40,5% |
| Estàndard · negres | 73 | 34 46,6% | 3 4,1% | 36 49,3% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 143Victòries · 70Taules · 7Derrotes · 66Estàndard · 137Ràpid · 6Blanques · 72Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 143 | 70 49,0% | 7 4,9% | 66 46,2% |
| Total · blanques | 72 | 37 51,4% | 6 8,3% | 29 40,3% |
| Total · negres | 71 | 33 46,5% | 1 1,4% | 37 52,1% |
| Estàndard | 137 | 67 48,9% | 7 5,1% | 63 46,0% |
| Estàndard · blanques | 69 | 35 50,7% | 6 8,7% | 28 40,6% |
| Estàndard · negres | 68 | 32 47,1% | 1 1,5% | 35 51,5% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 128Victòries · 61Taules · 6Derrotes · 61Estàndard · 122Ràpid · 6Blanques · 65Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 61 47,7% | 6 4,7% | 61 47,7% |
| Total · blanques | 65 | 33 50,8% | 5 7,7% | 27 41,5% |
| Total · negres | 63 | 28 44,4% | 1 1,6% | 34 54,0% |
| Estàndard | 122 | 58 47,5% | 6 4,9% | 58 47,5% |
| Estàndard · blanques | 62 | 31 50,0% | 5 8,1% | 26 41,9% |
| Estàndard · negres | 60 | 27 45,0% | 1 1,7% | 32 53,3% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 110Victòries · 50Taules · 3Derrotes · 57Estàndard · 104Ràpid · 6Blanques · 55Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 50 45,5% | 3 2,7% | 57 51,8% |
| Total · blanques | 55 | 27 49,1% | 3 5,5% | 25 45,5% |
| Total · negres | 55 | 23 41,8% | 0 0,0% | 32 58,2% |
| Estàndard | 104 | 47 45,2% | 3 2,9% | 54 51,9% |
| Estàndard · blanques | 52 | 25 48,1% | 3 5,8% | 24 46,2% |
| Estàndard · negres | 52 | 22 42,3% | 0 0,0% | 30 57,7% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
