Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 28Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 22Estàndard · 18Ràpid · 10Blanques · 14Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 6 21,4% | 0 0,0% | 22 78,6% |
| Total · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Estàndard | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Estàndard · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 23Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 18Ràpid · 5Blanques · 11Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 6 26,1% | 0 0,0% | 17 73,9% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Estàndard | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Estàndard · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 23Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 18Ràpid · 5Blanques · 11Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 6 26,1% | 0 0,0% | 17 73,9% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Estàndard | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Estàndard · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 23Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 18Ràpid · 5Blanques · 11Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 6 26,1% | 0 0,0% | 17 73,9% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Estàndard | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Estàndard · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
