Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 53Victòries · 26Taules · 3Derrotes · 24Estàndard · 9Ràpid · 44Blanques · 28Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 26 49,1% | 3 5,7% | 24 45,3% |
| Total · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Total · negres | 25 | 14 56,0% | 2 8,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 44 | 24 54,6% | 1 2,3% | 19 43,2% |
| Ràpid · blanques | 23 | 12 52,2% | 0 0,0% | 11 47,8% |
| Ràpid · negres | 21 | 12 57,1% | 1 4,8% | 8 38,1% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 26Taules · 3Derrotes · 24Estàndard · 9Ràpid · 44Blanques · 28Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 26 49,1% | 3 5,7% | 24 45,3% |
| Total · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Total · negres | 25 | 14 56,0% | 2 8,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 44 | 24 54,6% | 1 2,3% | 19 43,2% |
| Ràpid · blanques | 23 | 12 52,2% | 0 0,0% | 11 47,8% |
| Ràpid · negres | 21 | 12 57,1% | 1 4,8% | 8 38,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 46Victòries · 22Taules · 3Derrotes · 21Estàndard · 9Ràpid · 37Blanques · 25Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 22 47,8% | 3 6,5% | 21 45,7% |
| Total · blanques | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 2 9,5% | 8 38,1% |
| Estàndard | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 37 | 20 54,1% | 1 2,7% | 16 43,2% |
| Ràpid · blanques | 20 | 11 55,0% | 0 0,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 37Victòries · 20Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 0Ràpid · 37Blanques · 20Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 20 54,1% | 1 2,7% | 16 43,2% |
| Total · blanques | 20 | 11 55,0% | 0 0,0% | 9 45,0% |
| Total · negres | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 37 | 20 54,1% | 1 2,7% | 16 43,2% |
| Ràpid · blanques | 20 | 11 55,0% | 0 0,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
