Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1010Victòries · 481Taules · 143Derrotes · 386Estàndard · 421Ràpid · 589Blanques · 500Negres · 510
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1010 | 481 47,6% | 143 14,2% | 386 38,2% |
| Total · blanques | 500 | 253 50,6% | 70 14,0% | 177 35,4% |
| Total · negres | 510 | 228 44,7% | 73 14,3% | 209 41,0% |
| Estàndard | 421 | 202 48,0% | 87 20,7% | 132 31,4% |
| Estàndard · blanques | 208 | 102 49,0% | 48 23,1% | 58 27,9% |
| Estàndard · negres | 213 | 100 47,0% | 39 18,3% | 74 34,7% |
| Ràpid | 589 | 279 47,4% | 56 9,5% | 254 43,1% |
| Ràpid · blanques | 292 | 151 51,7% | 22 7,5% | 119 40,8% |
| Ràpid · negres | 297 | 128 43,1% | 34 11,5% | 135 45,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1001Victòries · 475Taules · 143Derrotes · 383Estàndard · 421Ràpid · 580Blanques · 496Negres · 505
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1001 | 475 47,5% | 143 14,3% | 383 38,3% |
| Total · blanques | 496 | 250 50,4% | 70 14,1% | 176 35,5% |
| Total · negres | 505 | 225 44,6% | 73 14,5% | 207 41,0% |
| Estàndard | 421 | 202 48,0% | 87 20,7% | 132 31,4% |
| Estàndard · blanques | 208 | 102 49,0% | 48 23,1% | 58 27,9% |
| Estàndard · negres | 213 | 100 47,0% | 39 18,3% | 74 34,7% |
| Ràpid | 580 | 273 47,1% | 56 9,7% | 251 43,3% |
| Ràpid · blanques | 288 | 148 51,4% | 22 7,6% | 118 41,0% |
| Ràpid · negres | 292 | 125 42,8% | 34 11,6% | 133 45,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 993Victòries · 472Taules · 141Derrotes · 380Estàndard · 413Ràpid · 580Blanques · 492Negres · 501
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 993 | 472 47,5% | 141 14,2% | 380 38,3% |
| Total · blanques | 492 | 248 50,4% | 68 13,8% | 176 35,8% |
| Total · negres | 501 | 224 44,7% | 73 14,6% | 204 40,7% |
| Estàndard | 413 | 199 48,2% | 85 20,6% | 129 31,2% |
| Estàndard · blanques | 204 | 100 49,0% | 46 22,6% | 58 28,4% |
| Estàndard · negres | 209 | 99 47,4% | 39 18,7% | 71 34,0% |
| Ràpid | 580 | 273 47,1% | 56 9,7% | 251 43,3% |
| Ràpid · blanques | 288 | 148 51,4% | 22 7,6% | 118 41,0% |
| Ràpid · negres | 292 | 125 42,8% | 34 11,6% | 133 45,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 993Victòries · 472Taules · 141Derrotes · 380Estàndard · 413Ràpid · 580Blanques · 492Negres · 501
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 993 | 472 47,5% | 141 14,2% | 380 38,3% |
| Total · blanques | 492 | 248 50,4% | 68 13,8% | 176 35,8% |
| Total · negres | 501 | 224 44,7% | 73 14,6% | 204 40,7% |
| Estàndard | 413 | 199 48,2% | 85 20,6% | 129 31,2% |
| Estàndard · blanques | 204 | 100 49,0% | 46 22,6% | 58 28,4% |
| Estàndard · negres | 209 | 99 47,4% | 39 18,7% | 71 34,0% |
| Ràpid | 580 | 273 47,1% | 56 9,7% | 251 43,3% |
| Ràpid · blanques | 288 | 148 51,4% | 22 7,6% | 118 41,0% |
| Ràpid · negres | 292 | 125 42,8% | 34 11,6% | 133 45,6% |
