Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 474Victòries · 214Taules · 164Derrotes · 96Estàndard · 339Ràpid · 135Blanques · 238Negres · 236
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 474 | 214 45,2% | 164 34,6% | 96 20,3% |
| Total · blanques | 238 | 115 48,3% | 83 34,9% | 40 16,8% |
| Total · negres | 236 | 99 42,0% | 81 34,3% | 56 23,7% |
| Estàndard | 339 | 137 40,4% | 132 38,9% | 70 20,7% |
| Estàndard · blanques | 167 | 74 44,3% | 69 41,3% | 24 14,4% |
| Estàndard · negres | 172 | 63 36,6% | 63 36,6% | 46 26,7% |
| Ràpid | 135 | 77 57,0% | 32 23,7% | 26 19,3% |
| Ràpid · blanques | 71 | 41 57,8% | 14 19,7% | 16 22,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 36 56,3% | 18 28,1% | 10 15,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 474Victòries · 214Taules · 164Derrotes · 96Estàndard · 339Ràpid · 135Blanques · 238Negres · 236
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 474 | 214 45,2% | 164 34,6% | 96 20,3% |
| Total · blanques | 238 | 115 48,3% | 83 34,9% | 40 16,8% |
| Total · negres | 236 | 99 42,0% | 81 34,3% | 56 23,7% |
| Estàndard | 339 | 137 40,4% | 132 38,9% | 70 20,7% |
| Estàndard · blanques | 167 | 74 44,3% | 69 41,3% | 24 14,4% |
| Estàndard · negres | 172 | 63 36,6% | 63 36,6% | 46 26,7% |
| Ràpid | 135 | 77 57,0% | 32 23,7% | 26 19,3% |
| Ràpid · blanques | 71 | 41 57,8% | 14 19,7% | 16 22,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 36 56,3% | 18 28,1% | 10 15,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 465Victòries · 212Taules · 158Derrotes · 95Estàndard · 330Ràpid · 135Blanques · 234Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 465 | 212 45,6% | 158 34,0% | 95 20,4% |
| Total · blanques | 234 | 114 48,7% | 80 34,2% | 40 17,1% |
| Total · negres | 231 | 98 42,4% | 78 33,8% | 55 23,8% |
| Estàndard | 330 | 135 40,9% | 126 38,2% | 69 20,9% |
| Estàndard · blanques | 163 | 73 44,8% | 66 40,5% | 24 14,7% |
| Estàndard · negres | 167 | 62 37,1% | 60 35,9% | 45 27,0% |
| Ràpid | 135 | 77 57,0% | 32 23,7% | 26 19,3% |
| Ràpid · blanques | 71 | 41 57,8% | 14 19,7% | 16 22,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 36 56,3% | 18 28,1% | 10 15,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 465Victòries · 212Taules · 158Derrotes · 95Estàndard · 330Ràpid · 135Blanques · 234Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 465 | 212 45,6% | 158 34,0% | 95 20,4% |
| Total · blanques | 234 | 114 48,7% | 80 34,2% | 40 17,1% |
| Total · negres | 231 | 98 42,4% | 78 33,8% | 55 23,8% |
| Estàndard | 330 | 135 40,9% | 126 38,2% | 69 20,9% |
| Estàndard · blanques | 163 | 73 44,8% | 66 40,5% | 24 14,7% |
| Estàndard · negres | 167 | 62 37,1% | 60 35,9% | 45 27,0% |
| Ràpid | 135 | 77 57,0% | 32 23,7% | 26 19,3% |
| Ràpid · blanques | 71 | 41 57,8% | 14 19,7% | 16 22,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 36 56,3% | 18 28,1% | 10 15,6% |
