Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 527Victòries · 281Taules · 113Derrotes · 133Estàndard · 346Ràpid · 181Blanques · 265Negres · 262
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 527 | 281 53,3% | 113 21,4% | 133 25,2% |
| Total · blanques | 265 | 149 56,2% | 52 19,6% | 64 24,2% |
| Total · negres | 262 | 132 50,4% | 61 23,3% | 69 26,3% |
| Estàndard | 346 | 189 54,6% | 72 20,8% | 85 24,6% |
| Estàndard · blanques | 172 | 98 57,0% | 33 19,2% | 41 23,8% |
| Estàndard · negres | 174 | 91 52,3% | 39 22,4% | 44 25,3% |
| Ràpid | 181 | 92 50,8% | 41 22,7% | 48 26,5% |
| Ràpid · blanques | 93 | 51 54,8% | 19 20,4% | 23 24,7% |
| Ràpid · negres | 88 | 41 46,6% | 22 25,0% | 25 28,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 527Victòries · 281Taules · 113Derrotes · 133Estàndard · 346Ràpid · 181Blanques · 265Negres · 262
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 527 | 281 53,3% | 113 21,4% | 133 25,2% |
| Total · blanques | 265 | 149 56,2% | 52 19,6% | 64 24,2% |
| Total · negres | 262 | 132 50,4% | 61 23,3% | 69 26,3% |
| Estàndard | 346 | 189 54,6% | 72 20,8% | 85 24,6% |
| Estàndard · blanques | 172 | 98 57,0% | 33 19,2% | 41 23,8% |
| Estàndard · negres | 174 | 91 52,3% | 39 22,4% | 44 25,3% |
| Ràpid | 181 | 92 50,8% | 41 22,7% | 48 26,5% |
| Ràpid · blanques | 93 | 51 54,8% | 19 20,4% | 23 24,7% |
| Ràpid · negres | 88 | 41 46,6% | 22 25,0% | 25 28,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 518Victòries · 277Taules · 110Derrotes · 131Estàndard · 346Ràpid · 172Blanques · 261Negres · 257
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 518 | 277 53,5% | 110 21,2% | 131 25,3% |
| Total · blanques | 261 | 146 55,9% | 51 19,5% | 64 24,5% |
| Total · negres | 257 | 131 51,0% | 59 23,0% | 67 26,1% |
| Estàndard | 346 | 189 54,6% | 72 20,8% | 85 24,6% |
| Estàndard · blanques | 172 | 98 57,0% | 33 19,2% | 41 23,8% |
| Estàndard · negres | 174 | 91 52,3% | 39 22,4% | 44 25,3% |
| Ràpid | 172 | 88 51,2% | 38 22,1% | 46 26,7% |
| Ràpid · blanques | 89 | 48 53,9% | 18 20,2% | 23 25,8% |
| Ràpid · negres | 83 | 40 48,2% | 20 24,1% | 23 27,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 518Victòries · 277Taules · 110Derrotes · 131Estàndard · 346Ràpid · 172Blanques · 261Negres · 257
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 518 | 277 53,5% | 110 21,2% | 131 25,3% |
| Total · blanques | 261 | 146 55,9% | 51 19,5% | 64 24,5% |
| Total · negres | 257 | 131 51,0% | 59 23,0% | 67 26,1% |
| Estàndard | 346 | 189 54,6% | 72 20,8% | 85 24,6% |
| Estàndard · blanques | 172 | 98 57,0% | 33 19,2% | 41 23,8% |
| Estàndard · negres | 174 | 91 52,3% | 39 22,4% | 44 25,3% |
| Ràpid | 172 | 88 51,2% | 38 22,1% | 46 26,7% |
| Ràpid · blanques | 89 | 48 53,9% | 18 20,2% | 23 25,8% |
| Ràpid · negres | 83 | 40 48,2% | 20 24,1% | 23 27,7% |
