Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 533Victòries · 229Taules · 151Derrotes · 153Estàndard · 423Ràpid · 110Blanques · 270Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 533 | 229 43,0% | 151 28,3% | 153 28,7% |
| Total · blanques | 270 | 122 45,2% | 77 28,5% | 71 26,3% |
| Total · negres | 263 | 107 40,7% | 74 28,1% | 82 31,2% |
| Estàndard | 423 | 168 39,7% | 139 32,9% | 116 27,4% |
| Estàndard · blanques | 215 | 93 43,3% | 69 32,1% | 53 24,7% |
| Estàndard · negres | 208 | 75 36,1% | 70 33,7% | 63 30,3% |
| Ràpid | 110 | 61 55,5% | 12 10,9% | 37 33,6% |
| Ràpid · blanques | 55 | 29 52,7% | 8 14,6% | 18 32,7% |
| Ràpid · negres | 55 | 32 58,2% | 4 7,3% | 19 34,6% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 533Victòries · 229Taules · 151Derrotes · 153Estàndard · 423Ràpid · 110Blanques · 270Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 533 | 229 43,0% | 151 28,3% | 153 28,7% |
| Total · blanques | 270 | 122 45,2% | 77 28,5% | 71 26,3% |
| Total · negres | 263 | 107 40,7% | 74 28,1% | 82 31,2% |
| Estàndard | 423 | 168 39,7% | 139 32,9% | 116 27,4% |
| Estàndard · blanques | 215 | 93 43,3% | 69 32,1% | 53 24,7% |
| Estàndard · negres | 208 | 75 36,1% | 70 33,7% | 63 30,3% |
| Ràpid | 110 | 61 55,5% | 12 10,9% | 37 33,6% |
| Ràpid · blanques | 55 | 29 52,7% | 8 14,6% | 18 32,7% |
| Ràpid · negres | 55 | 32 58,2% | 4 7,3% | 19 34,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 526Victòries · 226Taules · 149Derrotes · 151Estàndard · 416Ràpid · 110Blanques · 267Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 526 | 226 43,0% | 149 28,3% | 151 28,7% |
| Total · blanques | 267 | 122 45,7% | 76 28,5% | 69 25,8% |
| Total · negres | 259 | 104 40,2% | 73 28,2% | 82 31,7% |
| Estàndard | 416 | 165 39,7% | 137 32,9% | 114 27,4% |
| Estàndard · blanques | 212 | 93 43,9% | 68 32,1% | 51 24,1% |
| Estàndard · negres | 204 | 72 35,3% | 69 33,8% | 63 30,9% |
| Ràpid | 110 | 61 55,5% | 12 10,9% | 37 33,6% |
| Ràpid · blanques | 55 | 29 52,7% | 8 14,6% | 18 32,7% |
| Ràpid · negres | 55 | 32 58,2% | 4 7,3% | 19 34,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 526Victòries · 226Taules · 149Derrotes · 151Estàndard · 416Ràpid · 110Blanques · 267Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 526 | 226 43,0% | 149 28,3% | 151 28,7% |
| Total · blanques | 267 | 122 45,7% | 76 28,5% | 69 25,8% |
| Total · negres | 259 | 104 40,2% | 73 28,2% | 82 31,7% |
| Estàndard | 416 | 165 39,7% | 137 32,9% | 114 27,4% |
| Estàndard · blanques | 212 | 93 43,9% | 68 32,1% | 51 24,1% |
| Estàndard · negres | 204 | 72 35,3% | 69 33,8% | 63 30,9% |
| Ràpid | 110 | 61 55,5% | 12 10,9% | 37 33,6% |
| Ràpid · blanques | 55 | 29 52,7% | 8 14,6% | 18 32,7% |
| Ràpid · negres | 55 | 32 58,2% | 4 7,3% | 19 34,6% |
