Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 1201Victòries · 433Taules · 257Derrotes · 511Estàndard · 1050Ràpid · 151Blanques · 594Negres · 607
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1201 | 433 36,1% | 257 21,4% | 511 42,6% |
| Total · blanques | 594 | 223 37,5% | 134 22,6% | 237 39,9% |
| Total · negres | 607 | 210 34,6% | 123 20,3% | 274 45,1% |
| Estàndard | 1050 | 355 33,8% | 243 23,1% | 452 43,1% |
| Estàndard · blanques | 514 | 182 35,4% | 127 24,7% | 205 39,9% |
| Estàndard · negres | 536 | 173 32,3% | 116 21,6% | 247 46,1% |
| Ràpid | 151 | 78 51,7% | 14 9,3% | 59 39,1% |
| Ràpid · blanques | 80 | 41 51,3% | 7 8,8% | 32 40,0% |
| Ràpid · negres | 71 | 37 52,1% | 7 9,9% | 27 38,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1191Victòries · 432Taules · 256Derrotes · 503Estàndard · 1040Ràpid · 151Blanques · 589Negres · 602
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1191 | 432 36,3% | 256 21,5% | 503 42,2% |
| Total · blanques | 589 | 222 37,7% | 133 22,6% | 234 39,7% |
| Total · negres | 602 | 210 34,9% | 123 20,4% | 269 44,7% |
| Estàndard | 1040 | 354 34,0% | 242 23,3% | 444 42,7% |
| Estàndard · blanques | 509 | 181 35,6% | 126 24,8% | 202 39,7% |
| Estàndard · negres | 531 | 173 32,6% | 116 21,9% | 242 45,6% |
| Ràpid | 151 | 78 51,7% | 14 9,3% | 59 39,1% |
| Ràpid · blanques | 80 | 41 51,3% | 7 8,8% | 32 40,0% |
| Ràpid · negres | 71 | 37 52,1% | 7 9,9% | 27 38,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1191Victòries · 432Taules · 256Derrotes · 503Estàndard · 1040Ràpid · 151Blanques · 589Negres · 602
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1191 | 432 36,3% | 256 21,5% | 503 42,2% |
| Total · blanques | 589 | 222 37,7% | 133 22,6% | 234 39,7% |
| Total · negres | 602 | 210 34,9% | 123 20,4% | 269 44,7% |
| Estàndard | 1040 | 354 34,0% | 242 23,3% | 444 42,7% |
| Estàndard · blanques | 509 | 181 35,6% | 126 24,8% | 202 39,7% |
| Estàndard · negres | 531 | 173 32,6% | 116 21,9% | 242 45,6% |
| Ràpid | 151 | 78 51,7% | 14 9,3% | 59 39,1% |
| Ràpid · blanques | 80 | 41 51,3% | 7 8,8% | 32 40,0% |
| Ràpid · negres | 71 | 37 52,1% | 7 9,9% | 27 38,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1183Victòries · 429Taules · 253Derrotes · 501Estàndard · 1032Ràpid · 151Blanques · 585Negres · 598
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1183 | 429 36,3% | 253 21,4% | 501 42,4% |
| Total · blanques | 585 | 221 37,8% | 132 22,6% | 232 39,7% |
| Total · negres | 598 | 208 34,8% | 121 20,2% | 269 45,0% |
| Estàndard | 1032 | 351 34,0% | 239 23,2% | 442 42,8% |
| Estàndard · blanques | 505 | 180 35,6% | 125 24,8% | 200 39,6% |
| Estàndard · negres | 527 | 171 32,5% | 114 21,6% | 242 45,9% |
| Ràpid | 151 | 78 51,7% | 14 9,3% | 59 39,1% |
| Ràpid · blanques | 80 | 41 51,3% | 7 8,8% | 32 40,0% |
| Ràpid · negres | 71 | 37 52,1% | 7 9,9% | 27 38,0% |
