Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 252Victòries · 115Taules · 28Derrotes · 109Estàndard · 91Ràpid · 161Blanques · 130Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 252 | 115 45,6% | 28 11,1% | 109 43,3% |
| Total · blanques | 130 | 68 52,3% | 8 6,2% | 54 41,5% |
| Total · negres | 122 | 47 38,5% | 20 16,4% | 55 45,1% |
| Estàndard | 91 | 40 44,0% | 16 17,6% | 35 38,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
| Estàndard · negres | 43 | 14 32,6% | 12 27,9% | 17 39,5% |
| Ràpid | 161 | 75 46,6% | 12 7,5% | 74 46,0% |
| Ràpid · blanques | 82 | 42 51,2% | 4 4,9% | 36 43,9% |
| Ràpid · negres | 79 | 33 41,8% | 8 10,1% | 38 48,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 248Victòries · 114Taules · 28Derrotes · 106Estàndard · 91Ràpid · 157Blanques · 127Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 114 46,0% | 28 11,3% | 106 42,7% |
| Total · blanques | 127 | 67 52,8% | 8 6,3% | 52 40,9% |
| Total · negres | 121 | 47 38,8% | 20 16,5% | 54 44,6% |
| Estàndard | 91 | 40 44,0% | 16 17,6% | 35 38,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
| Estàndard · negres | 43 | 14 32,6% | 12 27,9% | 17 39,5% |
| Ràpid | 157 | 74 47,1% | 12 7,6% | 71 45,2% |
| Ràpid · blanques | 79 | 41 51,9% | 4 5,1% | 34 43,0% |
| Ràpid · negres | 78 | 33 42,3% | 8 10,3% | 37 47,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 248Victòries · 114Taules · 28Derrotes · 106Estàndard · 91Ràpid · 157Blanques · 127Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 114 46,0% | 28 11,3% | 106 42,7% |
| Total · blanques | 127 | 67 52,8% | 8 6,3% | 52 40,9% |
| Total · negres | 121 | 47 38,8% | 20 16,5% | 54 44,6% |
| Estàndard | 91 | 40 44,0% | 16 17,6% | 35 38,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
| Estàndard · negres | 43 | 14 32,6% | 12 27,9% | 17 39,5% |
| Ràpid | 157 | 74 47,1% | 12 7,6% | 71 45,2% |
| Ràpid · blanques | 79 | 41 51,9% | 4 5,1% | 34 43,0% |
| Ràpid · negres | 78 | 33 42,3% | 8 10,3% | 37 47,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 248Victòries · 114Taules · 28Derrotes · 106Estàndard · 91Ràpid · 157Blanques · 127Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 114 46,0% | 28 11,3% | 106 42,7% |
| Total · blanques | 127 | 67 52,8% | 8 6,3% | 52 40,9% |
| Total · negres | 121 | 47 38,8% | 20 16,5% | 54 44,6% |
| Estàndard | 91 | 40 44,0% | 16 17,6% | 35 38,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
| Estàndard · negres | 43 | 14 32,6% | 12 27,9% | 17 39,5% |
| Ràpid | 157 | 74 47,1% | 12 7,6% | 71 45,2% |
| Ràpid · blanques | 79 | 41 51,9% | 4 5,1% | 34 43,0% |
| Ràpid · negres | 78 | 33 42,3% | 8 10,3% | 37 47,4% |
