Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1080Victòries · 431Taules · 185Derrotes · 464Estàndard · 679Ràpid · 401Blanques · 535Negres · 545
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1080 | 431 39,9% | 185 17,1% | 464 43,0% |
| Total · blanques | 535 | 223 41,7% | 91 17,0% | 221 41,3% |
| Total · negres | 545 | 208 38,2% | 94 17,3% | 243 44,6% |
| Estàndard | 679 | 282 41,5% | 154 22,7% | 243 35,8% |
| Estàndard · blanques | 338 | 141 41,7% | 78 23,1% | 119 35,2% |
| Estàndard · negres | 341 | 141 41,4% | 76 22,3% | 124 36,4% |
| Ràpid | 401 | 149 37,2% | 31 7,7% | 221 55,1% |
| Ràpid · blanques | 197 | 82 41,6% | 13 6,6% | 102 51,8% |
| Ràpid · negres | 204 | 67 32,8% | 18 8,8% | 119 58,3% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 1080Victòries · 431Taules · 185Derrotes · 464Estàndard · 679Ràpid · 401Blanques · 535Negres · 545
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1080 | 431 39,9% | 185 17,1% | 464 43,0% |
| Total · blanques | 535 | 223 41,7% | 91 17,0% | 221 41,3% |
| Total · negres | 545 | 208 38,2% | 94 17,3% | 243 44,6% |
| Estàndard | 679 | 282 41,5% | 154 22,7% | 243 35,8% |
| Estàndard · blanques | 338 | 141 41,7% | 78 23,1% | 119 35,2% |
| Estàndard · negres | 341 | 141 41,4% | 76 22,3% | 124 36,4% |
| Ràpid | 401 | 149 37,2% | 31 7,7% | 221 55,1% |
| Ràpid · blanques | 197 | 82 41,6% | 13 6,6% | 102 51,8% |
| Ràpid · negres | 204 | 67 32,8% | 18 8,8% | 119 58,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1074Victòries · 429Taules · 184Derrotes · 461Estàndard · 673Ràpid · 401Blanques · 532Negres · 542
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1074 | 429 39,9% | 184 17,1% | 461 42,9% |
| Total · blanques | 532 | 223 41,9% | 91 17,1% | 218 41,0% |
| Total · negres | 542 | 206 38,0% | 93 17,2% | 243 44,8% |
| Estàndard | 673 | 280 41,6% | 153 22,7% | 240 35,7% |
| Estàndard · blanques | 335 | 141 42,1% | 78 23,3% | 116 34,6% |
| Estàndard · negres | 338 | 139 41,1% | 75 22,2% | 124 36,7% |
| Ràpid | 401 | 149 37,2% | 31 7,7% | 221 55,1% |
| Ràpid · blanques | 197 | 82 41,6% | 13 6,6% | 102 51,8% |
| Ràpid · negres | 204 | 67 32,8% | 18 8,8% | 119 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1074Victòries · 429Taules · 184Derrotes · 461Estàndard · 673Ràpid · 401Blanques · 532Negres · 542
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1074 | 429 39,9% | 184 17,1% | 461 42,9% |
| Total · blanques | 532 | 223 41,9% | 91 17,1% | 218 41,0% |
| Total · negres | 542 | 206 38,0% | 93 17,2% | 243 44,8% |
| Estàndard | 673 | 280 41,6% | 153 22,7% | 240 35,7% |
| Estàndard · blanques | 335 | 141 42,1% | 78 23,3% | 116 34,6% |
| Estàndard · negres | 338 | 139 41,1% | 75 22,2% | 124 36,7% |
| Ràpid | 401 | 149 37,2% | 31 7,7% | 221 55,1% |
| Ràpid · blanques | 197 | 82 41,6% | 13 6,6% | 102 51,8% |
| Ràpid · negres | 204 | 67 32,8% | 18 8,8% | 119 58,3% |
