Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+46 partides des de 2026-09-01
Partides · 2127Victòries · 1131Taules · 668Derrotes · 328Estàndard · 1438Ràpid · 689Blanques · 1072Negres · 1055
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2127 | 1131 53,2% | 668 31,4% | 328 15,4% |
| Total · blanques | 1072 | 617 57,6% | 316 29,5% | 139 13,0% |
| Total · negres | 1055 | 514 48,7% | 352 33,4% | 189 17,9% |
| Estàndard | 1438 | 672 46,7% | 544 37,8% | 222 15,4% |
| Estàndard · blanques | 725 | 380 52,4% | 255 35,2% | 90 12,4% |
| Estàndard · negres | 713 | 292 41,0% | 289 40,5% | 132 18,5% |
| Ràpid | 689 | 459 66,6% | 124 18,0% | 106 15,4% |
| Ràpid · blanques | 347 | 237 68,3% | 61 17,6% | 49 14,1% |
| Ràpid · negres | 342 | 222 64,9% | 63 18,4% | 57 16,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 2081Victòries · 1103Taules · 656Derrotes · 322Estàndard · 1428Ràpid · 653Blanques · 1047Negres · 1034
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2081 | 1103 53,0% | 656 31,5% | 322 15,5% |
| Total · blanques | 1047 | 604 57,7% | 308 29,4% | 135 12,9% |
| Total · negres | 1034 | 499 48,3% | 348 33,7% | 187 18,1% |
| Estàndard | 1428 | 667 46,7% | 541 37,9% | 220 15,4% |
| Estàndard · blanques | 720 | 379 52,6% | 252 35,0% | 89 12,4% |
| Estàndard · negres | 708 | 288 40,7% | 289 40,8% | 131 18,5% |
| Ràpid | 653 | 436 66,8% | 115 17,6% | 102 15,6% |
| Ràpid · blanques | 327 | 225 68,8% | 56 17,1% | 46 14,1% |
| Ràpid · negres | 326 | 211 64,7% | 59 18,1% | 56 17,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 2081Victòries · 1103Taules · 656Derrotes · 322Estàndard · 1428Ràpid · 653Blanques · 1047Negres · 1034
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2081 | 1103 53,0% | 656 31,5% | 322 15,5% |
| Total · blanques | 1047 | 604 57,7% | 308 29,4% | 135 12,9% |
| Total · negres | 1034 | 499 48,3% | 348 33,7% | 187 18,1% |
| Estàndard | 1428 | 667 46,7% | 541 37,9% | 220 15,4% |
| Estàndard · blanques | 720 | 379 52,6% | 252 35,0% | 89 12,4% |
| Estàndard · negres | 708 | 288 40,7% | 289 40,8% | 131 18,5% |
| Ràpid | 653 | 436 66,8% | 115 17,6% | 102 15,6% |
| Ràpid · blanques | 327 | 225 68,8% | 56 17,1% | 46 14,1% |
| Ràpid · negres | 326 | 211 64,7% | 59 18,1% | 56 17,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2072Victòries · 1099Taules · 651Derrotes · 322Estàndard · 1419Ràpid · 653Blanques · 1042Negres · 1030
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2072 | 1099 53,0% | 651 31,4% | 322 15,5% |
| Total · blanques | 1042 | 601 57,7% | 306 29,4% | 135 13,0% |
| Total · negres | 1030 | 498 48,4% | 345 33,5% | 187 18,2% |
| Estàndard | 1419 | 663 46,7% | 536 37,8% | 220 15,5% |
| Estàndard · blanques | 715 | 376 52,6% | 250 35,0% | 89 12,5% |
| Estàndard · negres | 704 | 287 40,8% | 286 40,6% | 131 18,6% |
| Ràpid | 653 | 436 66,8% | 115 17,6% | 102 15,6% |
| Ràpid · blanques | 327 | 225 68,8% | 56 17,1% | 46 14,1% |
| Ràpid · negres | 326 | 211 64,7% | 59 18,1% | 56 17,2% |
