Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 26Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 6Ràpid · 20Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Total · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Estàndard | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 0 0,0% | 15 75,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 20Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 6Ràpid · 14Blanques · 11Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 20Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 6Ràpid · 14Blanques · 11Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 20Victòries · 9Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 6Ràpid · 14Blanques · 11Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
