Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 19Victòries · 5Taules · 3Derrotes · 11Estàndard · 0Ràpid · 19Blanques · 11Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 5 26,3% | 3 15,8% | 11 57,9% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 2 18,2% | 7 63,6% |
| Total · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 19 | 5 26,3% | 3 15,8% | 11 57,9% |
| Ràpid · blanques | 11 | 2 18,2% | 2 18,2% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 14Victòries · 4Taules · 3Derrotes · 7Estàndard · 0Ràpid · 14Blanques · 8Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 2 25,0% | 5 62,5% |
| Total · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 2 25,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 14Victòries · 4Taules · 3Derrotes · 7Estàndard · 0Ràpid · 14Blanques · 8Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 2 25,0% | 5 62,5% |
| Total · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 2 25,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 14Victòries · 4Taules · 3Derrotes · 7Estàndard · 0Ràpid · 14Blanques · 8Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 2 25,0% | 5 62,5% |
| Total · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 3 21,4% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 2 25,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
