Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 8Taules · 0Derrotes · 26Estàndard · 7Ràpid · 27Blanques · 17Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 8 23,5% | 0 0,0% | 26 76,5% |
| Total · blanques | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 27 | 6 22,2% | 0 0,0% | 21 77,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 13 | 2 15,4% | 0 0,0% | 11 84,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 28Victòries · 8Taules · 0Derrotes · 20Estàndard · 7Ràpid · 21Blanques · 14Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 21 | 6 28,6% | 0 0,0% | 15 71,4% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 28Victòries · 8Taules · 0Derrotes · 20Estàndard · 7Ràpid · 21Blanques · 14Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 21 | 6 28,6% | 0 0,0% | 15 71,4% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 28Victòries · 8Taules · 0Derrotes · 20Estàndard · 7Ràpid · 21Blanques · 14Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 21 | 6 28,6% | 0 0,0% | 15 71,4% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
