Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 23Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 5Ràpid · 18Blanques · 12Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 7 30,4% | 1 4,4% | 15 65,2% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Total · negres | 11 | 1 9,1% | 1 9,1% | 9 81,8% |
| Estàndard | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 16Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 5Ràpid · 11Blanques · 9Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 16Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 5Ràpid · 11Blanques · 9Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 16Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 5Ràpid · 11Blanques · 9Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
