Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 52Victòries · 34Taules · 2Derrotes · 16Estàndard · 31Ràpid · 21Blanques · 23Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 34 65,4% | 2 3,9% | 16 30,8% |
| Total · blanques | 23 | 15 65,2% | 2 8,7% | 6 26,1% |
| Total · negres | 29 | 19 65,5% | 0 0,0% | 10 34,5% |
| Estàndard | 31 | 21 67,7% | 0 0,0% | 10 32,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Ràpid | 21 | 13 61,9% | 2 9,5% | 6 28,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 6 66,7% | 2 22,2% | 1 11,1% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 0 0,0% | 5 41,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 45Victòries · 30Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 31Ràpid · 14Blanques · 20Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 30 66,7% | 2 4,4% | 13 28,9% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
| Total · negres | 25 | 17 68,0% | 0 0,0% | 8 32,0% |
| Estàndard | 31 | 21 67,7% | 0 0,0% | 10 32,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Ràpid | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 45Victòries · 30Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 31Ràpid · 14Blanques · 20Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 30 66,7% | 2 4,4% | 13 28,9% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
| Total · negres | 25 | 17 68,0% | 0 0,0% | 8 32,0% |
| Estàndard | 31 | 21 67,7% | 0 0,0% | 10 32,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Ràpid | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 45Victòries · 30Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 31Ràpid · 14Blanques · 20Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 30 66,7% | 2 4,4% | 13 28,9% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
| Total · negres | 25 | 17 68,0% | 0 0,0% | 8 32,0% |
| Estàndard | 31 | 21 67,7% | 0 0,0% | 10 32,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Ràpid | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
