Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 46Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 15Ràpid · 31Blanques · 26Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 13 28,3% | 3 6,5% | 30 65,2% |
| Total · blanques | 26 | 7 26,9% | 3 11,5% | 16 61,5% |
| Total · negres | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Estàndard | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 3 27,3% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 46Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 15Ràpid · 31Blanques · 26Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 13 28,3% | 3 6,5% | 30 65,2% |
| Total · blanques | 26 | 7 26,9% | 3 11,5% | 16 61,5% |
| Total · negres | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Estàndard | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 3 27,3% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 40Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 15Ràpid · 25Blanques · 23Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 11 27,5% | 3 7,5% | 26 65,0% |
| Total · blanques | 23 | 7 30,4% | 3 13,0% | 13 56,5% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Estàndard | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 3 27,3% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 40Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 15Ràpid · 25Blanques · 23Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 11 27,5% | 3 7,5% | 26 65,0% |
| Total · blanques | 23 | 7 30,4% | 3 13,0% | 13 56,5% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Estàndard | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 3 27,3% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 40Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 15Ràpid · 25Blanques · 23Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 11 27,5% | 3 7,5% | 26 65,0% |
| Total · blanques | 23 | 7 30,4% | 3 13,0% | 13 56,5% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Estàndard | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 3 27,3% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
