Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 43Victòries · 27Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 22Ràpid · 21Blanques · 23Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 27 62,8% | 1 2,3% | 15 34,9% |
| Total · blanques | 23 | 13 56,5% | 1 4,4% | 9 39,1% |
| Total · negres | 20 | 14 70,0% | 0 0,0% | 6 30,0% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Ràpid | 21 | 14 66,7% | 0 0,0% | 7 33,3% |
| Ràpid · blanques | 12 | 8 66,7% | 0 0,0% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 36Victòries · 22Taules · 1Derrotes · 13Estàndard · 22Ràpid · 14Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 22 61,1% | 1 2,8% | 13 36,1% |
| Total · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Total · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Ràpid | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 36Victòries · 22Taules · 1Derrotes · 13Estàndard · 22Ràpid · 14Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 22 61,1% | 1 2,8% | 13 36,1% |
| Total · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Total · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Ràpid | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 36Victòries · 22Taules · 1Derrotes · 13Estàndard · 22Ràpid · 14Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 22 61,1% | 1 2,8% | 13 36,1% |
| Total · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Total · negres | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Estàndard | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Ràpid | 14 | 9 64,3% | 0 0,0% | 5 35,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
