Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 123Victòries · 49Taules · 12Derrotes · 62Estàndard · 49Ràpid · 74Blanques · 63Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 49 39,8% | 12 9,8% | 62 50,4% |
| Total · blanques | 63 | 24 38,1% | 6 9,5% | 33 52,4% |
| Total · negres | 60 | 25 41,7% | 6 10,0% | 29 48,3% |
| Estàndard | 49 | 21 42,9% | 8 16,3% | 20 40,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 5 18,5% | 11 40,7% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 74 | 28 37,8% | 4 5,4% | 42 56,8% |
| Ràpid · blanques | 36 | 13 36,1% | 1 2,8% | 22 61,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 15 39,5% | 3 7,9% | 20 52,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 107Victòries · 44Taules · 12Derrotes · 51Estàndard · 49Ràpid · 58Blanques · 56Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 44 41,1% | 12 11,2% | 51 47,7% |
| Total · blanques | 56 | 23 41,1% | 6 10,7% | 27 48,2% |
| Total · negres | 51 | 21 41,2% | 6 11,8% | 24 47,1% |
| Estàndard | 49 | 21 42,9% | 8 16,3% | 20 40,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 5 18,5% | 11 40,7% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 58 | 23 39,7% | 4 6,9% | 31 53,5% |
| Ràpid · blanques | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 107Victòries · 44Taules · 12Derrotes · 51Estàndard · 49Ràpid · 58Blanques · 56Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 44 41,1% | 12 11,2% | 51 47,7% |
| Total · blanques | 56 | 23 41,1% | 6 10,7% | 27 48,2% |
| Total · negres | 51 | 21 41,2% | 6 11,8% | 24 47,1% |
| Estàndard | 49 | 21 42,9% | 8 16,3% | 20 40,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 5 18,5% | 11 40,7% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 58 | 23 39,7% | 4 6,9% | 31 53,5% |
| Ràpid · blanques | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 107Victòries · 44Taules · 12Derrotes · 51Estàndard · 49Ràpid · 58Blanques · 56Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 44 41,1% | 12 11,2% | 51 47,7% |
| Total · blanques | 56 | 23 41,1% | 6 10,7% | 27 48,2% |
| Total · negres | 51 | 21 41,2% | 6 11,8% | 24 47,1% |
| Estàndard | 49 | 21 42,9% | 8 16,3% | 20 40,8% |
| Estàndard · blanques | 27 | 11 40,7% | 5 18,5% | 11 40,7% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 58 | 23 39,7% | 4 6,9% | 31 53,5% |
| Ràpid · blanques | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
