Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 140Victòries · 52Taules · 15Derrotes · 73Estàndard · 78Ràpid · 62Blanques · 73Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 52 37,1% | 15 10,7% | 73 52,1% |
| Total · blanques | 73 | 28 38,4% | 6 8,2% | 39 53,4% |
| Total · negres | 67 | 24 35,8% | 9 13,4% | 34 50,8% |
| Estàndard | 78 | 35 44,9% | 10 12,8% | 33 42,3% |
| Estàndard · blanques | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
| Estàndard · negres | 37 | 17 46,0% | 6 16,2% | 14 37,8% |
| Ràpid | 62 | 17 27,4% | 5 8,1% | 40 64,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Ràpid · negres | 30 | 7 23,3% | 3 10,0% | 20 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 131Victòries · 47Taules · 13Derrotes · 71Estàndard · 69Ràpid · 62Blanques · 68Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 47 35,9% | 13 9,9% | 71 54,2% |
| Total · blanques | 68 | 25 36,8% | 6 8,8% | 37 54,4% |
| Total · negres | 63 | 22 34,9% | 7 11,1% | 34 54,0% |
| Estàndard | 69 | 30 43,5% | 8 11,6% | 31 44,9% |
| Estàndard · blanques | 36 | 15 41,7% | 4 11,1% | 17 47,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 15 45,5% | 4 12,1% | 14 42,4% |
| Ràpid | 62 | 17 27,4% | 5 8,1% | 40 64,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Ràpid · negres | 30 | 7 23,3% | 3 10,0% | 20 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 131Victòries · 47Taules · 13Derrotes · 71Estàndard · 69Ràpid · 62Blanques · 68Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 47 35,9% | 13 9,9% | 71 54,2% |
| Total · blanques | 68 | 25 36,8% | 6 8,8% | 37 54,4% |
| Total · negres | 63 | 22 34,9% | 7 11,1% | 34 54,0% |
| Estàndard | 69 | 30 43,5% | 8 11,6% | 31 44,9% |
| Estàndard · blanques | 36 | 15 41,7% | 4 11,1% | 17 47,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 15 45,5% | 4 12,1% | 14 42,4% |
| Ràpid | 62 | 17 27,4% | 5 8,1% | 40 64,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Ràpid · negres | 30 | 7 23,3% | 3 10,0% | 20 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 131Victòries · 47Taules · 13Derrotes · 71Estàndard · 69Ràpid · 62Blanques · 68Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 47 35,9% | 13 9,9% | 71 54,2% |
| Total · blanques | 68 | 25 36,8% | 6 8,8% | 37 54,4% |
| Total · negres | 63 | 22 34,9% | 7 11,1% | 34 54,0% |
| Estàndard | 69 | 30 43,5% | 8 11,6% | 31 44,9% |
| Estàndard · blanques | 36 | 15 41,7% | 4 11,1% | 17 47,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 15 45,5% | 4 12,1% | 14 42,4% |
| Ràpid | 62 | 17 27,4% | 5 8,1% | 40 64,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Ràpid · negres | 30 | 7 23,3% | 3 10,0% | 20 66,7% |
