Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 212Victòries · 104Taules · 8Derrotes · 100Estàndard · 91Ràpid · 121Blanques · 103Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 104 49,1% | 8 3,8% | 100 47,2% |
| Total · blanques | 103 | 56 54,4% | 4 3,9% | 43 41,8% |
| Total · negres | 109 | 48 44,0% | 4 3,7% | 57 52,3% |
| Estàndard | 91 | 55 60,4% | 4 4,4% | 32 35,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 26 61,9% | 2 4,8% | 14 33,3% |
| Estàndard · negres | 49 | 29 59,2% | 2 4,1% | 18 36,7% |
| Ràpid | 121 | 49 40,5% | 4 3,3% | 68 56,2% |
| Ràpid · blanques | 61 | 30 49,2% | 2 3,3% | 29 47,5% |
| Ràpid · negres | 60 | 19 31,7% | 2 3,3% | 39 65,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 196Victòries · 97Taules · 6Derrotes · 93Estàndard · 91Ràpid · 105Blanques · 94Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 97 49,5% | 6 3,1% | 93 47,5% |
| Total · blanques | 94 | 51 54,3% | 3 3,2% | 40 42,6% |
| Total · negres | 102 | 46 45,1% | 3 2,9% | 53 52,0% |
| Estàndard | 91 | 55 60,4% | 4 4,4% | 32 35,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 26 61,9% | 2 4,8% | 14 33,3% |
| Estàndard · negres | 49 | 29 59,2% | 2 4,1% | 18 36,7% |
| Ràpid | 105 | 42 40,0% | 2 1,9% | 61 58,1% |
| Ràpid · blanques | 52 | 25 48,1% | 1 1,9% | 26 50,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 17 32,1% | 1 1,9% | 35 66,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 196Victòries · 97Taules · 6Derrotes · 93Estàndard · 91Ràpid · 105Blanques · 94Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 97 49,5% | 6 3,1% | 93 47,5% |
| Total · blanques | 94 | 51 54,3% | 3 3,2% | 40 42,6% |
| Total · negres | 102 | 46 45,1% | 3 2,9% | 53 52,0% |
| Estàndard | 91 | 55 60,4% | 4 4,4% | 32 35,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 26 61,9% | 2 4,8% | 14 33,3% |
| Estàndard · negres | 49 | 29 59,2% | 2 4,1% | 18 36,7% |
| Ràpid | 105 | 42 40,0% | 2 1,9% | 61 58,1% |
| Ràpid · blanques | 52 | 25 48,1% | 1 1,9% | 26 50,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 17 32,1% | 1 1,9% | 35 66,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 196Victòries · 97Taules · 6Derrotes · 93Estàndard · 91Ràpid · 105Blanques · 94Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 97 49,5% | 6 3,1% | 93 47,5% |
| Total · blanques | 94 | 51 54,3% | 3 3,2% | 40 42,6% |
| Total · negres | 102 | 46 45,1% | 3 2,9% | 53 52,0% |
| Estàndard | 91 | 55 60,4% | 4 4,4% | 32 35,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 26 61,9% | 2 4,8% | 14 33,3% |
| Estàndard · negres | 49 | 29 59,2% | 2 4,1% | 18 36,7% |
| Ràpid | 105 | 42 40,0% | 2 1,9% | 61 58,1% |
| Ràpid · blanques | 52 | 25 48,1% | 1 1,9% | 26 50,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 17 32,1% | 1 1,9% | 35 66,0% |
