Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 83Victòries · 29Taules · 4Derrotes · 50Estàndard · 65Ràpid · 18Blanques · 41Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 29 34,9% | 4 4,8% | 50 60,2% |
| Total · blanques | 41 | 14 34,2% | 3 7,3% | 24 58,5% |
| Total · negres | 42 | 15 35,7% | 1 2,4% | 26 61,9% |
| Estàndard | 65 | 25 38,5% | 4 6,2% | 36 55,4% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Estàndard · negres | 33 | 13 39,4% | 1 3,0% | 19 57,6% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 83Victòries · 29Taules · 4Derrotes · 50Estàndard · 65Ràpid · 18Blanques · 41Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 29 34,9% | 4 4,8% | 50 60,2% |
| Total · blanques | 41 | 14 34,2% | 3 7,3% | 24 58,5% |
| Total · negres | 42 | 15 35,7% | 1 2,4% | 26 61,9% |
| Estàndard | 65 | 25 38,5% | 4 6,2% | 36 55,4% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Estàndard · negres | 33 | 13 39,4% | 1 3,0% | 19 57,6% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 43Estàndard · 55Ràpid · 18Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 26 35,6% | 4 5,5% | 43 58,9% |
| Total · blanques | 36 | 12 33,3% | 3 8,3% | 21 58,3% |
| Total · negres | 37 | 14 37,8% | 1 2,7% | 22 59,5% |
| Estàndard | 55 | 22 40,0% | 4 7,3% | 29 52,7% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Estàndard · negres | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-08-01
+5 partides des de 2026-07-01
Partides · 73Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 43Estàndard · 55Ràpid · 18Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 26 35,6% | 4 5,5% | 43 58,9% |
| Total · blanques | 36 | 12 33,3% | 3 8,3% | 21 58,3% |
| Total · negres | 37 | 14 37,8% | 1 2,7% | 22 59,5% |
| Estàndard | 55 | 22 40,0% | 4 7,3% | 29 52,7% |
| Estàndard · blanques | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Estàndard · negres | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 68Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 38Estàndard · 50Ràpid · 18Blanques · 33Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 26 38,2% | 4 5,9% | 38 55,9% |
| Total · blanques | 33 | 12 36,4% | 3 9,1% | 18 54,6% |
| Total · negres | 35 | 14 40,0% | 1 2,9% | 20 57,1% |
| Estàndard | 50 | 22 44,0% | 4 8,0% | 24 48,0% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 1 3,9% | 13 50,0% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
