Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 170Victòries · 79Taules · 15Derrotes · 76Estàndard · 101Ràpid · 69Blanques · 91Negres · 79
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 170 | 79 46,5% | 15 8,8% | 76 44,7% |
| Total · blanques | 91 | 44 48,4% | 9 9,9% | 38 41,8% |
| Total · negres | 79 | 35 44,3% | 6 7,6% | 38 48,1% |
| Estàndard | 101 | 51 50,5% | 10 9,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · blanques | 55 | 27 49,1% | 7 12,7% | 21 38,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid | 69 | 28 40,6% | 5 7,3% | 36 52,2% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 2 5,6% | 17 47,2% |
| Ràpid · negres | 33 | 11 33,3% | 3 9,1% | 19 57,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 163Victòries · 75Taules · 15Derrotes · 73Estàndard · 101Ràpid · 62Blanques · 87Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 75 46,0% | 15 9,2% | 73 44,8% |
| Total · blanques | 87 | 42 48,3% | 9 10,3% | 36 41,4% |
| Total · negres | 76 | 33 43,4% | 6 7,9% | 37 48,7% |
| Estàndard | 101 | 51 50,5% | 10 9,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · blanques | 55 | 27 49,1% | 7 12,7% | 21 38,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid | 62 | 24 38,7% | 5 8,1% | 33 53,2% |
| Ràpid · blanques | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 3 10,0% | 18 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 163Victòries · 75Taules · 15Derrotes · 73Estàndard · 101Ràpid · 62Blanques · 87Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 75 46,0% | 15 9,2% | 73 44,8% |
| Total · blanques | 87 | 42 48,3% | 9 10,3% | 36 41,4% |
| Total · negres | 76 | 33 43,4% | 6 7,9% | 37 48,7% |
| Estàndard | 101 | 51 50,5% | 10 9,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · blanques | 55 | 27 49,1% | 7 12,7% | 21 38,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid | 62 | 24 38,7% | 5 8,1% | 33 53,2% |
| Ràpid · blanques | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 3 10,0% | 18 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 163Victòries · 75Taules · 15Derrotes · 73Estàndard · 101Ràpid · 62Blanques · 87Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 75 46,0% | 15 9,2% | 73 44,8% |
| Total · blanques | 87 | 42 48,3% | 9 10,3% | 36 41,4% |
| Total · negres | 76 | 33 43,4% | 6 7,9% | 37 48,7% |
| Estàndard | 101 | 51 50,5% | 10 9,9% | 40 39,6% |
| Estàndard · blanques | 55 | 27 49,1% | 7 12,7% | 21 38,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid | 62 | 24 38,7% | 5 8,1% | 33 53,2% |
| Ràpid · blanques | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 3 10,0% | 18 60,0% |
