Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 154Victòries · 63Taules · 10Derrotes · 81Estàndard · 95Ràpid · 59Blanques · 78Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 63 40,9% | 10 6,5% | 81 52,6% |
| Total · blanques | 78 | 27 34,6% | 6 7,7% | 45 57,7% |
| Total · negres | 76 | 36 47,4% | 4 5,3% | 36 47,4% |
| Estàndard | 95 | 38 40,0% | 7 7,4% | 50 52,6% |
| Estàndard · blanques | 49 | 17 34,7% | 3 6,1% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 21 45,7% | 4 8,7% | 21 45,7% |
| Ràpid | 59 | 25 42,4% | 3 5,1% | 31 52,5% |
| Ràpid · blanques | 29 | 10 34,5% | 3 10,3% | 16 55,2% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 0 0,0% | 15 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 149Victòries · 62Taules · 10Derrotes · 77Estàndard · 95Ràpid · 54Blanques · 75Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 62 41,6% | 10 6,7% | 77 51,7% |
| Total · blanques | 75 | 27 36,0% | 6 8,0% | 42 56,0% |
| Total · negres | 74 | 35 47,3% | 4 5,4% | 35 47,3% |
| Estàndard | 95 | 38 40,0% | 7 7,4% | 50 52,6% |
| Estàndard · blanques | 49 | 17 34,7% | 3 6,1% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 21 45,7% | 4 8,7% | 21 45,7% |
| Ràpid | 54 | 24 44,4% | 3 5,6% | 27 50,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 10 38,5% | 3 11,5% | 13 50,0% |
| Ràpid · negres | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 149Victòries · 62Taules · 10Derrotes · 77Estàndard · 95Ràpid · 54Blanques · 75Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 62 41,6% | 10 6,7% | 77 51,7% |
| Total · blanques | 75 | 27 36,0% | 6 8,0% | 42 56,0% |
| Total · negres | 74 | 35 47,3% | 4 5,4% | 35 47,3% |
| Estàndard | 95 | 38 40,0% | 7 7,4% | 50 52,6% |
| Estàndard · blanques | 49 | 17 34,7% | 3 6,1% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 21 45,7% | 4 8,7% | 21 45,7% |
| Ràpid | 54 | 24 44,4% | 3 5,6% | 27 50,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 10 38,5% | 3 11,5% | 13 50,0% |
| Ràpid · negres | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 149Victòries · 62Taules · 10Derrotes · 77Estàndard · 95Ràpid · 54Blanques · 75Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 62 41,6% | 10 6,7% | 77 51,7% |
| Total · blanques | 75 | 27 36,0% | 6 8,0% | 42 56,0% |
| Total · negres | 74 | 35 47,3% | 4 5,4% | 35 47,3% |
| Estàndard | 95 | 38 40,0% | 7 7,4% | 50 52,6% |
| Estàndard · blanques | 49 | 17 34,7% | 3 6,1% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 21 45,7% | 4 8,7% | 21 45,7% |
| Ràpid | 54 | 24 44,4% | 3 5,6% | 27 50,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 10 38,5% | 3 11,5% | 13 50,0% |
| Ràpid · negres | 28 | 14 50,0% | 0 0,0% | 14 50,0% |
