Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 767Victòries · 402Taules · 59Derrotes · 306Estàndard · 260Ràpid · 507Blanques · 392Negres · 375
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 767 | 402 52,4% | 59 7,7% | 306 39,9% |
| Total · blanques | 392 | 208 53,1% | 33 8,4% | 151 38,5% |
| Total · negres | 375 | 194 51,7% | 26 6,9% | 155 41,3% |
| Estàndard | 260 | 140 53,9% | 31 11,9% | 89 34,2% |
| Estàndard · blanques | 132 | 76 57,6% | 14 10,6% | 42 31,8% |
| Estàndard · negres | 128 | 64 50,0% | 17 13,3% | 47 36,7% |
| Ràpid | 507 | 262 51,7% | 28 5,5% | 217 42,8% |
| Ràpid · blanques | 260 | 132 50,8% | 19 7,3% | 109 41,9% |
| Ràpid · negres | 247 | 130 52,6% | 9 3,6% | 108 43,7% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 759Victòries · 397Taules · 59Derrotes · 303Estàndard · 260Ràpid · 499Blanques · 388Negres · 371
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 759 | 397 52,3% | 59 7,8% | 303 39,9% |
| Total · blanques | 388 | 204 52,6% | 33 8,5% | 151 38,9% |
| Total · negres | 371 | 193 52,0% | 26 7,0% | 152 41,0% |
| Estàndard | 260 | 140 53,9% | 31 11,9% | 89 34,2% |
| Estàndard · blanques | 132 | 76 57,6% | 14 10,6% | 42 31,8% |
| Estàndard · negres | 128 | 64 50,0% | 17 13,3% | 47 36,7% |
| Ràpid | 499 | 257 51,5% | 28 5,6% | 214 42,9% |
| Ràpid · blanques | 256 | 128 50,0% | 19 7,4% | 109 42,6% |
| Ràpid · negres | 243 | 129 53,1% | 9 3,7% | 105 43,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 732Victòries · 385Taules · 55Derrotes · 292Estàndard · 260Ràpid · 472Blanques · 375Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 732 | 385 52,6% | 55 7,5% | 292 39,9% |
| Total · blanques | 375 | 197 52,5% | 31 8,3% | 147 39,2% |
| Total · negres | 357 | 188 52,7% | 24 6,7% | 145 40,6% |
| Estàndard | 260 | 140 53,9% | 31 11,9% | 89 34,2% |
| Estàndard · blanques | 132 | 76 57,6% | 14 10,6% | 42 31,8% |
| Estàndard · negres | 128 | 64 50,0% | 17 13,3% | 47 36,7% |
| Ràpid | 472 | 245 51,9% | 24 5,1% | 203 43,0% |
| Ràpid · blanques | 243 | 121 49,8% | 17 7,0% | 105 43,2% |
| Ràpid · negres | 229 | 124 54,2% | 7 3,1% | 98 42,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 723Victòries · 380Taules · 54Derrotes · 289Estàndard · 251Ràpid · 472Blanques · 371Negres · 352
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 723 | 380 52,6% | 54 7,5% | 289 40,0% |
| Total · blanques | 371 | 194 52,3% | 31 8,4% | 146 39,4% |
| Total · negres | 352 | 186 52,8% | 23 6,5% | 143 40,6% |
| Estàndard | 251 | 135 53,8% | 30 12,0% | 86 34,3% |
| Estàndard · blanques | 128 | 73 57,0% | 14 10,9% | 41 32,0% |
| Estàndard · negres | 123 | 62 50,4% | 16 13,0% | 45 36,6% |
| Ràpid | 472 | 245 51,9% | 24 5,1% | 203 43,0% |
| Ràpid · blanques | 243 | 121 49,8% | 17 7,0% | 105 43,2% |
| Ràpid · negres | 229 | 124 54,2% | 7 3,1% | 98 42,8% |
