Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 316Victòries · 146Taules · 40Derrotes · 130Estàndard · 181Ràpid · 135Blanques · 154Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 316 | 146 46,2% | 40 12,7% | 130 41,1% |
| Total · blanques | 154 | 73 47,4% | 21 13,6% | 60 39,0% |
| Total · negres | 162 | 73 45,1% | 19 11,7% | 70 43,2% |
| Estàndard | 181 | 86 47,5% | 30 16,6% | 65 35,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 41 47,7% | 16 18,6% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 95 | 45 47,4% | 14 14,7% | 36 37,9% |
| Ràpid | 135 | 60 44,4% | 10 7,4% | 65 48,2% |
| Ràpid · blanques | 68 | 32 47,1% | 5 7,4% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 67 | 28 41,8% | 5 7,5% | 34 50,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 310Victòries · 142Taules · 39Derrotes · 129Estàndard · 181Ràpid · 129Blanques · 151Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 310 | 142 45,8% | 39 12,6% | 129 41,6% |
| Total · blanques | 151 | 70 46,4% | 21 13,9% | 60 39,7% |
| Total · negres | 159 | 72 45,3% | 18 11,3% | 69 43,4% |
| Estàndard | 181 | 86 47,5% | 30 16,6% | 65 35,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 41 47,7% | 16 18,6% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 95 | 45 47,4% | 14 14,7% | 36 37,9% |
| Ràpid | 129 | 56 43,4% | 9 7,0% | 64 49,6% |
| Ràpid · blanques | 65 | 29 44,6% | 5 7,7% | 31 47,7% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 4 6,3% | 33 51,6% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 310Victòries · 142Taules · 39Derrotes · 129Estàndard · 181Ràpid · 129Blanques · 151Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 310 | 142 45,8% | 39 12,6% | 129 41,6% |
| Total · blanques | 151 | 70 46,4% | 21 13,9% | 60 39,7% |
| Total · negres | 159 | 72 45,3% | 18 11,3% | 69 43,4% |
| Estàndard | 181 | 86 47,5% | 30 16,6% | 65 35,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 41 47,7% | 16 18,6% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 95 | 45 47,4% | 14 14,7% | 36 37,9% |
| Ràpid | 129 | 56 43,4% | 9 7,0% | 64 49,6% |
| Ràpid · blanques | 65 | 29 44,6% | 5 7,7% | 31 47,7% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 4 6,3% | 33 51,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 302Victòries · 139Taules · 37Derrotes · 126Estàndard · 173Ràpid · 129Blanques · 147Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 302 | 139 46,0% | 37 12,3% | 126 41,7% |
| Total · blanques | 147 | 70 47,6% | 20 13,6% | 57 38,8% |
| Total · negres | 155 | 69 44,5% | 17 11,0% | 69 44,5% |
| Estàndard | 173 | 83 48,0% | 28 16,2% | 62 35,8% |
| Estàndard · blanques | 82 | 41 50,0% | 15 18,3% | 26 31,7% |
| Estàndard · negres | 91 | 42 46,2% | 13 14,3% | 36 39,6% |
| Ràpid | 129 | 56 43,4% | 9 7,0% | 64 49,6% |
| Ràpid · blanques | 65 | 29 44,6% | 5 7,7% | 31 47,7% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 4 6,3% | 33 51,6% |
