Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 544Victòries · 192Taules · 130Derrotes · 222Estàndard · 465Ràpid · 79Blanques · 277Negres · 267
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 544 | 192 35,3% | 130 23,9% | 222 40,8% |
| Total · blanques | 277 | 112 40,4% | 57 20,6% | 108 39,0% |
| Total · negres | 267 | 80 30,0% | 73 27,3% | 114 42,7% |
| Estàndard | 465 | 168 36,1% | 124 26,7% | 173 37,2% |
| Estàndard · blanques | 239 | 97 40,6% | 55 23,0% | 87 36,4% |
| Estàndard · negres | 226 | 71 31,4% | 69 30,5% | 86 38,1% |
| Ràpid | 79 | 24 30,4% | 6 7,6% | 49 62,0% |
| Ràpid · blanques | 38 | 15 39,5% | 2 5,3% | 21 55,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 9 22,0% | 4 9,8% | 28 68,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 538Victòries · 190Taules · 130Derrotes · 218Estàndard · 465Ràpid · 73Blanques · 274Negres · 264
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 190 35,3% | 130 24,2% | 218 40,5% |
| Total · blanques | 274 | 110 40,2% | 57 20,8% | 107 39,1% |
| Total · negres | 264 | 80 30,3% | 73 27,7% | 111 42,1% |
| Estàndard | 465 | 168 36,1% | 124 26,7% | 173 37,2% |
| Estàndard · blanques | 239 | 97 40,6% | 55 23,0% | 87 36,4% |
| Estàndard · negres | 226 | 71 31,4% | 69 30,5% | 86 38,1% |
| Ràpid | 73 | 22 30,1% | 6 8,2% | 45 61,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 13 37,1% | 2 5,7% | 20 57,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 4 10,5% | 25 65,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 538Victòries · 190Taules · 130Derrotes · 218Estàndard · 465Ràpid · 73Blanques · 274Negres · 264
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 190 35,3% | 130 24,2% | 218 40,5% |
| Total · blanques | 274 | 110 40,2% | 57 20,8% | 107 39,1% |
| Total · negres | 264 | 80 30,3% | 73 27,7% | 111 42,1% |
| Estàndard | 465 | 168 36,1% | 124 26,7% | 173 37,2% |
| Estàndard · blanques | 239 | 97 40,6% | 55 23,0% | 87 36,4% |
| Estàndard · negres | 226 | 71 31,4% | 69 30,5% | 86 38,1% |
| Ràpid | 73 | 22 30,1% | 6 8,2% | 45 61,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 13 37,1% | 2 5,7% | 20 57,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 4 10,5% | 25 65,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 538Victòries · 190Taules · 130Derrotes · 218Estàndard · 465Ràpid · 73Blanques · 274Negres · 264
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 190 35,3% | 130 24,2% | 218 40,5% |
| Total · blanques | 274 | 110 40,2% | 57 20,8% | 107 39,1% |
| Total · negres | 264 | 80 30,3% | 73 27,7% | 111 42,1% |
| Estàndard | 465 | 168 36,1% | 124 26,7% | 173 37,2% |
| Estàndard · blanques | 239 | 97 40,6% | 55 23,0% | 87 36,4% |
| Estàndard · negres | 226 | 71 31,4% | 69 30,5% | 86 38,1% |
| Ràpid | 73 | 22 30,1% | 6 8,2% | 45 61,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 13 37,1% | 2 5,7% | 20 57,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 4 10,5% | 25 65,8% |
