Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1264Victòries · 654Taules · 201Derrotes · 409Estàndard · 806Ràpid · 458Blanques · 639Negres · 625
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1264 | 654 51,7% | 201 15,9% | 409 32,4% |
| Total · blanques | 639 | 334 52,3% | 99 15,5% | 206 32,2% |
| Total · negres | 625 | 320 51,2% | 102 16,3% | 203 32,5% |
| Estàndard | 806 | 394 48,9% | 157 19,5% | 255 31,6% |
| Estàndard · blanques | 401 | 194 48,4% | 80 20,0% | 127 31,7% |
| Estàndard · negres | 405 | 200 49,4% | 77 19,0% | 128 31,6% |
| Ràpid | 458 | 260 56,8% | 44 9,6% | 154 33,6% |
| Ràpid · blanques | 238 | 140 58,8% | 19 8,0% | 79 33,2% |
| Ràpid · negres | 220 | 120 54,6% | 25 11,4% | 75 34,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1264Victòries · 654Taules · 201Derrotes · 409Estàndard · 806Ràpid · 458Blanques · 639Negres · 625
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1264 | 654 51,7% | 201 15,9% | 409 32,4% |
| Total · blanques | 639 | 334 52,3% | 99 15,5% | 206 32,2% |
| Total · negres | 625 | 320 51,2% | 102 16,3% | 203 32,5% |
| Estàndard | 806 | 394 48,9% | 157 19,5% | 255 31,6% |
| Estàndard · blanques | 401 | 194 48,4% | 80 20,0% | 127 31,7% |
| Estàndard · negres | 405 | 200 49,4% | 77 19,0% | 128 31,6% |
| Ràpid | 458 | 260 56,8% | 44 9,6% | 154 33,6% |
| Ràpid · blanques | 238 | 140 58,8% | 19 8,0% | 79 33,2% |
| Ràpid · negres | 220 | 120 54,6% | 25 11,4% | 75 34,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1255Victòries · 649Taules · 199Derrotes · 407Estàndard · 806Ràpid · 449Blanques · 634Negres · 621
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1255 | 649 51,7% | 199 15,9% | 407 32,4% |
| Total · blanques | 634 | 331 52,2% | 98 15,5% | 205 32,3% |
| Total · negres | 621 | 318 51,2% | 101 16,3% | 202 32,5% |
| Estàndard | 806 | 394 48,9% | 157 19,5% | 255 31,6% |
| Estàndard · blanques | 401 | 194 48,4% | 80 20,0% | 127 31,7% |
| Estàndard · negres | 405 | 200 49,4% | 77 19,0% | 128 31,6% |
| Ràpid | 449 | 255 56,8% | 42 9,4% | 152 33,9% |
| Ràpid · blanques | 233 | 137 58,8% | 18 7,7% | 78 33,5% |
| Ràpid · negres | 216 | 118 54,6% | 24 11,1% | 74 34,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1255Victòries · 649Taules · 199Derrotes · 407Estàndard · 806Ràpid · 449Blanques · 634Negres · 621
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1255 | 649 51,7% | 199 15,9% | 407 32,4% |
| Total · blanques | 634 | 331 52,2% | 98 15,5% | 205 32,3% |
| Total · negres | 621 | 318 51,2% | 101 16,3% | 202 32,5% |
| Estàndard | 806 | 394 48,9% | 157 19,5% | 255 31,6% |
| Estàndard · blanques | 401 | 194 48,4% | 80 20,0% | 127 31,7% |
| Estàndard · negres | 405 | 200 49,4% | 77 19,0% | 128 31,6% |
| Ràpid | 449 | 255 56,8% | 42 9,4% | 152 33,9% |
| Ràpid · blanques | 233 | 137 58,8% | 18 7,7% | 78 33,5% |
| Ràpid · negres | 216 | 118 54,6% | 24 11,1% | 74 34,3% |
