Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 119Victòries · 42Taules · 23Derrotes · 54Estàndard · 81Ràpid · 38Blanques · 52Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 42 35,3% | 23 19,3% | 54 45,4% |
| Total · blanques | 52 | 27 51,9% | 9 17,3% | 16 30,8% |
| Total · negres | 67 | 15 22,4% | 14 20,9% | 38 56,7% |
| Estàndard | 81 | 28 34,6% | 17 21,0% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Estàndard · negres | 48 | 11 22,9% | 10 20,8% | 27 56,3% |
| Ràpid | 38 | 14 36,8% | 6 15,8% | 18 47,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 2 10,5% | 7 36,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 4 21,1% | 11 57,9% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 119Victòries · 42Taules · 23Derrotes · 54Estàndard · 81Ràpid · 38Blanques · 52Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 42 35,3% | 23 19,3% | 54 45,4% |
| Total · blanques | 52 | 27 51,9% | 9 17,3% | 16 30,8% |
| Total · negres | 67 | 15 22,4% | 14 20,9% | 38 56,7% |
| Estàndard | 81 | 28 34,6% | 17 21,0% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Estàndard · negres | 48 | 11 22,9% | 10 20,8% | 27 56,3% |
| Ràpid | 38 | 14 36,8% | 6 15,8% | 18 47,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 2 10,5% | 7 36,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 4 21,1% | 11 57,9% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 119Victòries · 42Taules · 23Derrotes · 54Estàndard · 81Ràpid · 38Blanques · 52Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 42 35,3% | 23 19,3% | 54 45,4% |
| Total · blanques | 52 | 27 51,9% | 9 17,3% | 16 30,8% |
| Total · negres | 67 | 15 22,4% | 14 20,9% | 38 56,7% |
| Estàndard | 81 | 28 34,6% | 17 21,0% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Estàndard · negres | 48 | 11 22,9% | 10 20,8% | 27 56,3% |
| Ràpid | 38 | 14 36,8% | 6 15,8% | 18 47,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 2 10,5% | 7 36,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 4 21,1% | 4 21,1% | 11 57,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 103Victòries · 35Taules · 21Derrotes · 47Estàndard · 81Ràpid · 22Blanques · 44Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 35 34,0% | 21 20,4% | 47 45,6% |
| Total · blanques | 44 | 22 50,0% | 8 18,2% | 14 31,8% |
| Total · negres | 59 | 13 22,0% | 13 22,0% | 33 55,9% |
| Estàndard | 81 | 28 34,6% | 17 21,0% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Estàndard · negres | 48 | 11 22,9% | 10 20,8% | 27 56,3% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 4 18,2% | 11 50,0% |
| Ràpid · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 3 27,3% | 6 54,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 103Victòries · 35Taules · 21Derrotes · 47Estàndard · 81Ràpid · 22Blanques · 44Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 35 34,0% | 21 20,4% | 47 45,6% |
| Total · blanques | 44 | 22 50,0% | 8 18,2% | 14 31,8% |
| Total · negres | 59 | 13 22,0% | 13 22,0% | 33 55,9% |
| Estàndard | 81 | 28 34,6% | 17 21,0% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Estàndard · negres | 48 | 11 22,9% | 10 20,8% | 27 56,3% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 4 18,2% | 11 50,0% |
| Ràpid · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 3 27,3% | 6 54,6% |
