Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 1336Victòries · 361Taules · 170Derrotes · 805Estàndard · 1154Ràpid · 182Blanques · 665Negres · 671
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1336 | 361 27,0% | 170 12,7% | 805 60,3% |
| Total · blanques | 665 | 178 26,8% | 78 11,7% | 409 61,5% |
| Total · negres | 671 | 183 27,3% | 92 13,7% | 396 59,0% |
| Estàndard | 1154 | 322 27,9% | 161 14,0% | 671 58,2% |
| Estàndard · blanques | 572 | 160 28,0% | 74 12,9% | 338 59,1% |
| Estàndard · negres | 582 | 162 27,8% | 87 15,0% | 333 57,2% |
| Ràpid | 182 | 39 21,4% | 9 5,0% | 134 73,6% |
| Ràpid · blanques | 93 | 18 19,4% | 4 4,3% | 71 76,3% |
| Ràpid · negres | 89 | 21 23,6% | 5 5,6% | 63 70,8% |
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 1336Victòries · 361Taules · 170Derrotes · 805Estàndard · 1154Ràpid · 182Blanques · 665Negres · 671
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1336 | 361 27,0% | 170 12,7% | 805 60,3% |
| Total · blanques | 665 | 178 26,8% | 78 11,7% | 409 61,5% |
| Total · negres | 671 | 183 27,3% | 92 13,7% | 396 59,0% |
| Estàndard | 1154 | 322 27,9% | 161 14,0% | 671 58,2% |
| Estàndard · blanques | 572 | 160 28,0% | 74 12,9% | 338 59,1% |
| Estàndard · negres | 582 | 162 27,8% | 87 15,0% | 333 57,2% |
| Ràpid | 182 | 39 21,4% | 9 5,0% | 134 73,6% |
| Ràpid · blanques | 93 | 18 19,4% | 4 4,3% | 71 76,3% |
| Ràpid · negres | 89 | 21 23,6% | 5 5,6% | 63 70,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1326Victòries · 356Taules · 169Derrotes · 801Estàndard · 1144Ràpid · 182Blanques · 660Negres · 666
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1326 | 356 26,9% | 169 12,8% | 801 60,4% |
| Total · blanques | 660 | 175 26,5% | 77 11,7% | 408 61,8% |
| Total · negres | 666 | 181 27,2% | 92 13,8% | 393 59,0% |
| Estàndard | 1144 | 317 27,7% | 160 14,0% | 667 58,3% |
| Estàndard · blanques | 567 | 157 27,7% | 73 12,9% | 337 59,4% |
| Estàndard · negres | 577 | 160 27,7% | 87 15,1% | 330 57,2% |
| Ràpid | 182 | 39 21,4% | 9 5,0% | 134 73,6% |
| Ràpid · blanques | 93 | 18 19,4% | 4 4,3% | 71 76,3% |
| Ràpid · negres | 89 | 21 23,6% | 5 5,6% | 63 70,8% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 1318Victòries · 355Taules · 167Derrotes · 796Estàndard · 1136Ràpid · 182Blanques · 656Negres · 662
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1318 | 355 26,9% | 167 12,7% | 796 60,4% |
| Total · blanques | 656 | 175 26,7% | 77 11,7% | 404 61,6% |
| Total · negres | 662 | 180 27,2% | 90 13,6% | 392 59,2% |
| Estàndard | 1136 | 316 27,8% | 158 13,9% | 662 58,3% |
| Estàndard · blanques | 563 | 157 27,9% | 73 13,0% | 333 59,2% |
| Estàndard · negres | 573 | 159 27,8% | 85 14,8% | 329 57,4% |
| Ràpid | 182 | 39 21,4% | 9 5,0% | 134 73,6% |
| Ràpid · blanques | 93 | 18 19,4% | 4 4,3% | 71 76,3% |
| Ràpid · negres | 89 | 21 23,6% | 5 5,6% | 63 70,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1301Victòries · 350Taules · 160Derrotes · 791Estàndard · 1119Ràpid · 182Blanques · 647Negres · 654
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1301 | 350 26,9% | 160 12,3% | 791 60,8% |
| Total · blanques | 647 | 173 26,7% | 73 11,3% | 401 62,0% |
| Total · negres | 654 | 177 27,1% | 87 13,3% | 390 59,6% |
| Estàndard | 1119 | 311 27,8% | 151 13,5% | 657 58,7% |
| Estàndard · blanques | 554 | 155 28,0% | 69 12,5% | 330 59,6% |
| Estàndard · negres | 565 | 156 27,6% | 82 14,5% | 327 57,9% |
| Ràpid | 182 | 39 21,4% | 9 5,0% | 134 73,6% |
| Ràpid · blanques | 93 | 18 19,4% | 4 4,3% | 71 76,3% |
| Ràpid · negres | 89 | 21 23,6% | 5 5,6% | 63 70,8% |
