Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 80Victòries · 17Taules · 8Derrotes · 55Estàndard · 79Ràpid · 1Blanques · 40Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 17 21,3% | 8 10,0% | 55 68,8% |
| Total · blanques | 40 | 7 17,5% | 4 10,0% | 29 72,5% |
| Total · negres | 40 | 10 25,0% | 4 10,0% | 26 65,0% |
| Estàndard | 79 | 17 21,5% | 8 10,1% | 54 68,4% |
| Estàndard · blanques | 40 | 7 17,5% | 4 10,0% | 29 72,5% |
| Estàndard · negres | 39 | 10 25,6% | 4 10,3% | 25 64,1% |
| Ràpid | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 17Taules · 7Derrotes · 49Estàndard · 72Ràpid · 1Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 17 23,3% | 7 9,6% | 49 67,1% |
| Total · blanques | 36 | 7 19,4% | 4 11,1% | 25 69,4% |
| Total · negres | 37 | 10 27,0% | 3 8,1% | 24 64,9% |
| Estàndard | 72 | 17 23,6% | 7 9,7% | 48 66,7% |
| Estàndard · blanques | 36 | 7 19,4% | 4 11,1% | 25 69,4% |
| Estàndard · negres | 36 | 10 27,8% | 3 8,3% | 23 63,9% |
| Ràpid | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 65Victòries · 16Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 64Ràpid · 1Blanques · 32Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 16 24,6% | 6 9,2% | 43 66,2% |
| Total · blanques | 32 | 6 18,8% | 4 12,5% | 22 68,8% |
| Total · negres | 33 | 10 30,3% | 2 6,1% | 21 63,6% |
| Estàndard | 64 | 16 25,0% | 6 9,4% | 42 65,6% |
| Estàndard · blanques | 32 | 6 18,8% | 4 12,5% | 22 68,8% |
| Estàndard · negres | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Ràpid | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 65Victòries · 16Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 64Ràpid · 1Blanques · 32Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 16 24,6% | 6 9,2% | 43 66,2% |
| Total · blanques | 32 | 6 18,8% | 4 12,5% | 22 68,8% |
| Total · negres | 33 | 10 30,3% | 2 6,1% | 21 63,6% |
| Estàndard | 64 | 16 25,0% | 6 9,4% | 42 65,6% |
| Estàndard · blanques | 32 | 6 18,8% | 4 12,5% | 22 68,8% |
| Estàndard · negres | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Ràpid | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
