Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 50Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 35Estàndard · 50Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 9 18,0% | 6 12,0% | 35 70,0% |
| Total · blanques | 22 | 3 13,6% | 3 13,6% | 16 72,7% |
| Total · negres | 28 | 6 21,4% | 3 10,7% | 19 67,9% |
| Estàndard | 50 | 9 18,0% | 6 12,0% | 35 70,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 3 13,6% | 3 13,6% | 16 72,7% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 3 10,7% | 19 67,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 50Victòries · 9Taules · 6Derrotes · 35Estàndard · 50Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 9 18,0% | 6 12,0% | 35 70,0% |
| Total · blanques | 22 | 3 13,6% | 3 13,6% | 16 72,7% |
| Total · negres | 28 | 6 21,4% | 3 10,7% | 19 67,9% |
| Estàndard | 50 | 9 18,0% | 6 12,0% | 35 70,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 3 13,6% | 3 13,6% | 16 72,7% |
| Estàndard · negres | 28 | 6 21,4% | 3 10,7% | 19 67,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 43Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 31Estàndard · 43Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 9 20,9% | 3 7,0% | 31 72,1% |
| Total · blanques | 18 | 3 16,7% | 1 5,6% | 14 77,8% |
| Total · negres | 25 | 6 24,0% | 2 8,0% | 17 68,0% |
| Estàndard | 43 | 9 20,9% | 3 7,0% | 31 72,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 3 16,7% | 1 5,6% | 14 77,8% |
| Estàndard · negres | 25 | 6 24,0% | 2 8,0% | 17 68,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 43Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 31Estàndard · 43Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 9 20,9% | 3 7,0% | 31 72,1% |
| Total · blanques | 18 | 3 16,7% | 1 5,6% | 14 77,8% |
| Total · negres | 25 | 6 24,0% | 2 8,0% | 17 68,0% |
| Estàndard | 43 | 9 20,9% | 3 7,0% | 31 72,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 3 16,7% | 1 5,6% | 14 77,8% |
| Estàndard · negres | 25 | 6 24,0% | 2 8,0% | 17 68,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
