Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 379Victòries · 180Taules · 63Derrotes · 136Estàndard · 246Ràpid · 133Blanques · 188Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 379 | 180 47,5% | 63 16,6% | 136 35,9% |
| Total · blanques | 188 | 98 52,1% | 31 16,5% | 59 31,4% |
| Total · negres | 191 | 82 42,9% | 32 16,8% | 77 40,3% |
| Estàndard | 246 | 121 49,2% | 50 20,3% | 75 30,5% |
| Estàndard · blanques | 123 | 66 53,7% | 24 19,5% | 33 26,8% |
| Estàndard · negres | 123 | 55 44,7% | 26 21,1% | 42 34,2% |
| Ràpid | 133 | 59 44,4% | 13 9,8% | 61 45,9% |
| Ràpid · blanques | 65 | 32 49,2% | 7 10,8% | 26 40,0% |
| Ràpid · negres | 68 | 27 39,7% | 6 8,8% | 35 51,5% |
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 379Victòries · 180Taules · 63Derrotes · 136Estàndard · 246Ràpid · 133Blanques · 188Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 379 | 180 47,5% | 63 16,6% | 136 35,9% |
| Total · blanques | 188 | 98 52,1% | 31 16,5% | 59 31,4% |
| Total · negres | 191 | 82 42,9% | 32 16,8% | 77 40,3% |
| Estàndard | 246 | 121 49,2% | 50 20,3% | 75 30,5% |
| Estàndard · blanques | 123 | 66 53,7% | 24 19,5% | 33 26,8% |
| Estàndard · negres | 123 | 55 44,7% | 26 21,1% | 42 34,2% |
| Ràpid | 133 | 59 44,4% | 13 9,8% | 61 45,9% |
| Ràpid · blanques | 65 | 32 49,2% | 7 10,8% | 26 40,0% |
| Ràpid · negres | 68 | 27 39,7% | 6 8,8% | 35 51,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 370Victòries · 174Taules · 63Derrotes · 133Estàndard · 246Ràpid · 124Blanques · 183Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 370 | 174 47,0% | 63 17,0% | 133 36,0% |
| Total · blanques | 183 | 95 51,9% | 31 16,9% | 57 31,2% |
| Total · negres | 187 | 79 42,3% | 32 17,1% | 76 40,6% |
| Estàndard | 246 | 121 49,2% | 50 20,3% | 75 30,5% |
| Estàndard · blanques | 123 | 66 53,7% | 24 19,5% | 33 26,8% |
| Estàndard · negres | 123 | 55 44,7% | 26 21,1% | 42 34,2% |
| Ràpid | 124 | 53 42,7% | 13 10,5% | 58 46,8% |
| Ràpid · blanques | 60 | 29 48,3% | 7 11,7% | 24 40,0% |
| Ràpid · negres | 64 | 24 37,5% | 6 9,4% | 34 53,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 370Victòries · 174Taules · 63Derrotes · 133Estàndard · 246Ràpid · 124Blanques · 183Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 370 | 174 47,0% | 63 17,0% | 133 36,0% |
| Total · blanques | 183 | 95 51,9% | 31 16,9% | 57 31,2% |
| Total · negres | 187 | 79 42,3% | 32 17,1% | 76 40,6% |
| Estàndard | 246 | 121 49,2% | 50 20,3% | 75 30,5% |
| Estàndard · blanques | 123 | 66 53,7% | 24 19,5% | 33 26,8% |
| Estàndard · negres | 123 | 55 44,7% | 26 21,1% | 42 34,2% |
| Ràpid | 124 | 53 42,7% | 13 10,5% | 58 46,8% |
| Ràpid · blanques | 60 | 29 48,3% | 7 11,7% | 24 40,0% |
| Ràpid · negres | 64 | 24 37,5% | 6 9,4% | 34 53,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 370Victòries · 174Taules · 63Derrotes · 133Estàndard · 246Ràpid · 124Blanques · 183Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 370 | 174 47,0% | 63 17,0% | 133 36,0% |
| Total · blanques | 183 | 95 51,9% | 31 16,9% | 57 31,2% |
| Total · negres | 187 | 79 42,3% | 32 17,1% | 76 40,6% |
| Estàndard | 246 | 121 49,2% | 50 20,3% | 75 30,5% |
| Estàndard · blanques | 123 | 66 53,7% | 24 19,5% | 33 26,8% |
| Estàndard · negres | 123 | 55 44,7% | 26 21,1% | 42 34,2% |
| Ràpid | 124 | 53 42,7% | 13 10,5% | 58 46,8% |
| Ràpid · blanques | 60 | 29 48,3% | 7 11,7% | 24 40,0% |
| Ràpid · negres | 64 | 24 37,5% | 6 9,4% | 34 53,1% |
