Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 585Victòries · 196Taules · 170Derrotes · 219Estàndard · 411Ràpid · 174Blanques · 294Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 196 33,5% | 170 29,1% | 219 37,4% |
| Total · blanques | 294 | 101 34,4% | 92 31,3% | 101 34,4% |
| Total · negres | 291 | 95 32,7% | 78 26,8% | 118 40,6% |
| Estàndard | 411 | 129 31,4% | 141 34,3% | 141 34,3% |
| Estàndard · blanques | 203 | 67 33,0% | 77 37,9% | 59 29,1% |
| Estàndard · negres | 208 | 62 29,8% | 64 30,8% | 82 39,4% |
| Ràpid | 174 | 67 38,5% | 29 16,7% | 78 44,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 34 37,4% | 15 16,5% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 83 | 33 39,8% | 14 16,9% | 36 43,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 585Victòries · 196Taules · 170Derrotes · 219Estàndard · 411Ràpid · 174Blanques · 294Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 196 33,5% | 170 29,1% | 219 37,4% |
| Total · blanques | 294 | 101 34,4% | 92 31,3% | 101 34,4% |
| Total · negres | 291 | 95 32,7% | 78 26,8% | 118 40,6% |
| Estàndard | 411 | 129 31,4% | 141 34,3% | 141 34,3% |
| Estàndard · blanques | 203 | 67 33,0% | 77 37,9% | 59 29,1% |
| Estàndard · negres | 208 | 62 29,8% | 64 30,8% | 82 39,4% |
| Ràpid | 174 | 67 38,5% | 29 16,7% | 78 44,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 34 37,4% | 15 16,5% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 83 | 33 39,8% | 14 16,9% | 36 43,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 576Victòries · 191Taules · 168Derrotes · 217Estàndard · 402Ràpid · 174Blanques · 290Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 576 | 191 33,2% | 168 29,2% | 217 37,7% |
| Total · blanques | 290 | 99 34,1% | 90 31,0% | 101 34,8% |
| Total · negres | 286 | 92 32,2% | 78 27,3% | 116 40,6% |
| Estàndard | 402 | 124 30,9% | 139 34,6% | 139 34,6% |
| Estàndard · blanques | 199 | 65 32,7% | 75 37,7% | 59 29,7% |
| Estàndard · negres | 203 | 59 29,1% | 64 31,5% | 80 39,4% |
| Ràpid | 174 | 67 38,5% | 29 16,7% | 78 44,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 34 37,4% | 15 16,5% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 83 | 33 39,8% | 14 16,9% | 36 43,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 576Victòries · 191Taules · 168Derrotes · 217Estàndard · 402Ràpid · 174Blanques · 290Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 576 | 191 33,2% | 168 29,2% | 217 37,7% |
| Total · blanques | 290 | 99 34,1% | 90 31,0% | 101 34,8% |
| Total · negres | 286 | 92 32,2% | 78 27,3% | 116 40,6% |
| Estàndard | 402 | 124 30,9% | 139 34,6% | 139 34,6% |
| Estàndard · blanques | 199 | 65 32,7% | 75 37,7% | 59 29,7% |
| Estàndard · negres | 203 | 59 29,1% | 64 31,5% | 80 39,4% |
| Ràpid | 174 | 67 38,5% | 29 16,7% | 78 44,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 34 37,4% | 15 16,5% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 83 | 33 39,8% | 14 16,9% | 36 43,4% |
