Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 1307Victòries · 581Taules · 300Derrotes · 426Estàndard · 1169Ràpid · 138Blanques · 659Negres · 648
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1307 | 581 44,5% | 300 23,0% | 426 32,6% |
| Total · blanques | 659 | 312 47,3% | 141 21,4% | 206 31,3% |
| Total · negres | 648 | 269 41,5% | 159 24,5% | 220 34,0% |
| Estàndard | 1169 | 522 44,7% | 282 24,1% | 365 31,2% |
| Estàndard · blanques | 591 | 285 48,2% | 131 22,2% | 175 29,6% |
| Estàndard · negres | 578 | 237 41,0% | 151 26,1% | 190 32,9% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 18 13,0% | 61 44,2% |
| Ràpid · blanques | 68 | 27 39,7% | 10 14,7% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 70 | 32 45,7% | 8 11,4% | 30 42,9% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 1288Victòries · 572Taules · 297Derrotes · 419Estàndard · 1150Ràpid · 138Blanques · 650Negres · 638
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1288 | 572 44,4% | 297 23,1% | 419 32,5% |
| Total · blanques | 650 | 305 46,9% | 141 21,7% | 204 31,4% |
| Total · negres | 638 | 267 41,9% | 156 24,5% | 215 33,7% |
| Estàndard | 1150 | 513 44,6% | 279 24,3% | 358 31,1% |
| Estàndard · blanques | 582 | 278 47,8% | 131 22,5% | 173 29,7% |
| Estàndard · negres | 568 | 235 41,4% | 148 26,1% | 185 32,6% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 18 13,0% | 61 44,2% |
| Ràpid · blanques | 68 | 27 39,7% | 10 14,7% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 70 | 32 45,7% | 8 11,4% | 30 42,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1270Victòries · 562Taules · 293Derrotes · 415Estàndard · 1132Ràpid · 138Blanques · 640Negres · 630
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1270 | 562 44,3% | 293 23,1% | 415 32,7% |
| Total · blanques | 640 | 300 46,9% | 138 21,6% | 202 31,6% |
| Total · negres | 630 | 262 41,6% | 155 24,6% | 213 33,8% |
| Estàndard | 1132 | 503 44,4% | 275 24,3% | 354 31,3% |
| Estàndard · blanques | 572 | 273 47,7% | 128 22,4% | 171 29,9% |
| Estàndard · negres | 560 | 230 41,1% | 147 26,3% | 183 32,7% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 18 13,0% | 61 44,2% |
| Ràpid · blanques | 68 | 27 39,7% | 10 14,7% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 70 | 32 45,7% | 8 11,4% | 30 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1270Victòries · 562Taules · 293Derrotes · 415Estàndard · 1132Ràpid · 138Blanques · 640Negres · 630
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1270 | 562 44,3% | 293 23,1% | 415 32,7% |
| Total · blanques | 640 | 300 46,9% | 138 21,6% | 202 31,6% |
| Total · negres | 630 | 262 41,6% | 155 24,6% | 213 33,8% |
| Estàndard | 1132 | 503 44,4% | 275 24,3% | 354 31,3% |
| Estàndard · blanques | 572 | 273 47,7% | 128 22,4% | 171 29,9% |
| Estàndard · negres | 560 | 230 41,1% | 147 26,3% | 183 32,7% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 18 13,0% | 61 44,2% |
| Ràpid · blanques | 68 | 27 39,7% | 10 14,7% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 70 | 32 45,7% | 8 11,4% | 30 42,9% |
