Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 560Victòries · 228Taules · 136Derrotes · 196Estàndard · 503Ràpid · 57Blanques · 276Negres · 284
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 560 | 228 40,7% | 136 24,3% | 196 35,0% |
| Total · blanques | 276 | 130 47,1% | 66 23,9% | 80 29,0% |
| Total · negres | 284 | 98 34,5% | 70 24,7% | 116 40,9% |
| Estàndard | 503 | 205 40,8% | 126 25,1% | 172 34,2% |
| Estàndard · blanques | 250 | 119 47,6% | 62 24,8% | 69 27,6% |
| Estàndard · negres | 253 | 86 34,0% | 64 25,3% | 103 40,7% |
| Ràpid | 57 | 23 40,4% | 10 17,5% | 24 42,1% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 4 15,4% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 6 19,4% | 13 41,9% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 553Victòries · 226Taules · 133Derrotes · 194Estàndard · 496Ràpid · 57Blanques · 272Negres · 281
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 553 | 226 40,9% | 133 24,1% | 194 35,1% |
| Total · blanques | 272 | 129 47,4% | 65 23,9% | 78 28,7% |
| Total · negres | 281 | 97 34,5% | 68 24,2% | 116 41,3% |
| Estàndard | 496 | 203 40,9% | 123 24,8% | 170 34,3% |
| Estàndard · blanques | 246 | 118 48,0% | 61 24,8% | 67 27,2% |
| Estàndard · negres | 250 | 85 34,0% | 62 24,8% | 103 41,2% |
| Ràpid | 57 | 23 40,4% | 10 17,5% | 24 42,1% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 4 15,4% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 6 19,4% | 13 41,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 545Victòries · 222Taules · 129Derrotes · 194Estàndard · 488Ràpid · 57Blanques · 268Negres · 277
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 545 | 222 40,7% | 129 23,7% | 194 35,6% |
| Total · blanques | 268 | 127 47,4% | 63 23,5% | 78 29,1% |
| Total · negres | 277 | 95 34,3% | 66 23,8% | 116 41,9% |
| Estàndard | 488 | 199 40,8% | 119 24,4% | 170 34,8% |
| Estàndard · blanques | 242 | 116 47,9% | 59 24,4% | 67 27,7% |
| Estàndard · negres | 246 | 83 33,7% | 60 24,4% | 103 41,9% |
| Ràpid | 57 | 23 40,4% | 10 17,5% | 24 42,1% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 4 15,4% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 6 19,4% | 13 41,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 545Victòries · 222Taules · 129Derrotes · 194Estàndard · 488Ràpid · 57Blanques · 268Negres · 277
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 545 | 222 40,7% | 129 23,7% | 194 35,6% |
| Total · blanques | 268 | 127 47,4% | 63 23,5% | 78 29,1% |
| Total · negres | 277 | 95 34,3% | 66 23,8% | 116 41,9% |
| Estàndard | 488 | 199 40,8% | 119 24,4% | 170 34,8% |
| Estàndard · blanques | 242 | 116 47,9% | 59 24,4% | 67 27,7% |
| Estàndard · negres | 246 | 83 33,7% | 60 24,4% | 103 41,9% |
| Ràpid | 57 | 23 40,4% | 10 17,5% | 24 42,1% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 4 15,4% | 11 42,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 6 19,4% | 13 41,9% |
