Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+2 partides des de 2026-09-01
Partides · 211Victòries · 92Taules · 53Derrotes · 66Estàndard · 182Ràpid · 29Blanques · 113Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 92 43,6% | 53 25,1% | 66 31,3% |
| Total · blanques | 113 | 56 49,6% | 28 24,8% | 29 25,7% |
| Total · negres | 98 | 36 36,7% | 25 25,5% | 37 37,8% |
| Estàndard | 182 | 78 42,9% | 47 25,8% | 57 31,3% |
| Estàndard · blanques | 99 | 46 46,5% | 26 26,3% | 27 27,3% |
| Estàndard · negres | 83 | 32 38,6% | 21 25,3% | 30 36,1% |
| Ràpid | 29 | 14 48,3% | 6 20,7% | 9 31,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 10 71,4% | 2 14,3% | 2 14,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 4 26,7% | 7 46,7% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 209Victòries · 92Taules · 53Derrotes · 64Estàndard · 182Ràpid · 27Blanques · 112Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 209 | 92 44,0% | 53 25,4% | 64 30,6% |
| Total · blanques | 112 | 56 50,0% | 28 25,0% | 28 25,0% |
| Total · negres | 97 | 36 37,1% | 25 25,8% | 36 37,1% |
| Estàndard | 182 | 78 42,9% | 47 25,8% | 57 31,3% |
| Estàndard · blanques | 99 | 46 46,5% | 26 26,3% | 27 27,3% |
| Estàndard · negres | 83 | 32 38,6% | 21 25,3% | 30 36,1% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 6 22,2% | 7 25,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 10 76,9% | 2 15,4% | 1 7,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 4 28,6% | 4 28,6% | 6 42,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 202Victòries · 90Taules · 51Derrotes · 61Estàndard · 175Ràpid · 27Blanques · 108Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 202 | 90 44,6% | 51 25,3% | 61 30,2% |
| Total · blanques | 108 | 55 50,9% | 27 25,0% | 26 24,1% |
| Total · negres | 94 | 35 37,2% | 24 25,5% | 35 37,2% |
| Estàndard | 175 | 76 43,4% | 45 25,7% | 54 30,9% |
| Estàndard · blanques | 95 | 45 47,4% | 25 26,3% | 25 26,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 31 38,8% | 20 25,0% | 29 36,3% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 6 22,2% | 7 25,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 10 76,9% | 2 15,4% | 1 7,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 4 28,6% | 4 28,6% | 6 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 202Victòries · 90Taules · 51Derrotes · 61Estàndard · 175Ràpid · 27Blanques · 108Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 202 | 90 44,6% | 51 25,3% | 61 30,2% |
| Total · blanques | 108 | 55 50,9% | 27 25,0% | 26 24,1% |
| Total · negres | 94 | 35 37,2% | 24 25,5% | 35 37,2% |
| Estàndard | 175 | 76 43,4% | 45 25,7% | 54 30,9% |
| Estàndard · blanques | 95 | 45 47,4% | 25 26,3% | 25 26,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 31 38,8% | 20 25,0% | 29 36,3% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 6 22,2% | 7 25,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 10 76,9% | 2 15,4% | 1 7,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 4 28,6% | 4 28,6% | 6 42,9% |
