Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 408Victòries · 152Taules · 131Derrotes · 125Estàndard · 375Ràpid · 33Blanques · 201Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 408 | 152 37,3% | 131 32,1% | 125 30,6% |
| Total · blanques | 201 | 84 41,8% | 59 29,4% | 58 28,9% |
| Total · negres | 207 | 68 32,9% | 72 34,8% | 67 32,4% |
| Estàndard | 375 | 135 36,0% | 127 33,9% | 113 30,1% |
| Estàndard · blanques | 185 | 75 40,5% | 57 30,8% | 53 28,7% |
| Estàndard · negres | 190 | 60 31,6% | 70 36,8% | 60 31,6% |
| Ràpid | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 2 12,5% | 5 31,3% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 2 11,8% | 7 41,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 404Victòries · 152Taules · 128Derrotes · 124Estàndard · 371Ràpid · 33Blanques · 199Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 152 37,6% | 128 31,7% | 124 30,7% |
| Total · blanques | 199 | 84 42,2% | 58 29,2% | 57 28,6% |
| Total · negres | 205 | 68 33,2% | 70 34,2% | 67 32,7% |
| Estàndard | 371 | 135 36,4% | 124 33,4% | 112 30,2% |
| Estàndard · blanques | 183 | 75 41,0% | 56 30,6% | 52 28,4% |
| Estàndard · negres | 188 | 60 31,9% | 68 36,2% | 60 31,9% |
| Ràpid | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 2 12,5% | 5 31,3% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 2 11,8% | 7 41,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 404Victòries · 152Taules · 128Derrotes · 124Estàndard · 371Ràpid · 33Blanques · 199Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 152 37,6% | 128 31,7% | 124 30,7% |
| Total · blanques | 199 | 84 42,2% | 58 29,2% | 57 28,6% |
| Total · negres | 205 | 68 33,2% | 70 34,2% | 67 32,7% |
| Estàndard | 371 | 135 36,4% | 124 33,4% | 112 30,2% |
| Estàndard · blanques | 183 | 75 41,0% | 56 30,6% | 52 28,4% |
| Estàndard · negres | 188 | 60 31,9% | 68 36,2% | 60 31,9% |
| Ràpid | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 2 12,5% | 5 31,3% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 2 11,8% | 7 41,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 404Victòries · 152Taules · 128Derrotes · 124Estàndard · 371Ràpid · 33Blanques · 199Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 152 37,6% | 128 31,7% | 124 30,7% |
| Total · blanques | 199 | 84 42,2% | 58 29,2% | 57 28,6% |
| Total · negres | 205 | 68 33,2% | 70 34,2% | 67 32,7% |
| Estàndard | 371 | 135 36,4% | 124 33,4% | 112 30,2% |
| Estàndard · blanques | 183 | 75 41,0% | 56 30,6% | 52 28,4% |
| Estàndard · negres | 188 | 60 31,9% | 68 36,2% | 60 31,9% |
| Ràpid | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
| Ràpid · blanques | 16 | 9 56,3% | 2 12,5% | 5 31,3% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 2 11,8% | 7 41,2% |
