Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 79Victòries · 40Taules · 8Derrotes · 31Estàndard · 22Ràpid · 57Blanques · 39Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 40 50,6% | 8 10,1% | 31 39,2% |
| Total · blanques | 39 | 18 46,2% | 5 12,8% | 16 41,0% |
| Total · negres | 40 | 22 55,0% | 3 7,5% | 15 37,5% |
| Estàndard | 22 | 14 63,6% | 4 18,2% | 4 18,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 7 63,6% | 2 18,2% | 2 18,2% |
| Estàndard · negres | 11 | 7 63,6% | 2 18,2% | 2 18,2% |
| Ràpid | 57 | 26 45,6% | 4 7,0% | 27 47,4% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 3 10,7% | 14 50,0% |
| Ràpid · negres | 29 | 15 51,7% | 1 3,5% | 13 44,8% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 63Victòries · 32Taules · 7Derrotes · 24Estàndard · 22Ràpid · 41Blanques · 33Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 32 50,8% | 7 11,1% | 24 38,1% |
| Total · blanques | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Total · negres | 30 | 17 56,7% | 2 6,7% | 11 36,7% |
| Estàndard | 22 | 14 63,6% | 4 18,2% | 4 18,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 7 63,6% | 2 18,2% | 2 18,2% |
| Estàndard · negres | 11 | 7 63,6% | 2 18,2% | 2 18,2% |
| Ràpid | 41 | 18 43,9% | 3 7,3% | 20 48,8% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 3 13,6% | 11 50,0% |
| Ràpid · negres | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 46Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 13Ràpid · 33Blanques · 24Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 23 50,0% | 4 8,7% | 19 41,3% |
| Total · blanques | 24 | 11 45,8% | 4 16,7% | 9 37,5% |
| Total · negres | 22 | 12 54,6% | 0 0,0% | 10 45,5% |
| Estàndard | 13 | 9 69,2% | 1 7,7% | 3 23,1% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 1 16,7% | 1 16,7% |
| Estàndard · negres | 7 | 5 71,4% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| Ràpid | 33 | 14 42,4% | 3 9,1% | 16 48,5% |
| Ràpid · blanques | 18 | 7 38,9% | 3 16,7% | 8 44,4% |
| Ràpid · negres | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 37Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 14Estàndard · 13Ràpid · 24Blanques · 19Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 19 51,4% | 4 10,8% | 14 37,8% |
| Total · blanques | 19 | 9 47,4% | 4 21,1% | 6 31,6% |
| Total · negres | 18 | 10 55,6% | 0 0,0% | 8 44,4% |
| Estàndard | 13 | 9 69,2% | 1 7,7% | 3 23,1% |
| Estàndard · blanques | 6 | 4 66,7% | 1 16,7% | 1 16,7% |
| Estàndard · negres | 7 | 5 71,4% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| Ràpid | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 3 23,1% | 5 38,5% |
| Ràpid · negres | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
