Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 90Victòries · 38Taules · 11Derrotes · 41Estàndard · 57Ràpid · 33Blanques · 45Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 90 | 38 42,2% | 11 12,2% | 41 45,6% |
| Total · blanques | 45 | 18 40,0% | 7 15,6% | 20 44,4% |
| Total · negres | 45 | 20 44,4% | 4 8,9% | 21 46,7% |
| Estàndard | 57 | 22 38,6% | 8 14,0% | 27 47,4% |
| Estàndard · blanques | 28 | 11 39,3% | 5 17,9% | 12 42,9% |
| Estàndard · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid | 33 | 16 48,5% | 3 9,1% | 14 42,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 2 11,8% | 8 47,1% |
| Ràpid · negres | 16 | 9 56,3% | 1 6,3% | 6 37,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 31Taules · 7Derrotes · 35Estàndard · 47Ràpid · 26Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 31 42,5% | 7 9,6% | 35 48,0% |
| Total · blanques | 36 | 16 44,4% | 4 11,1% | 16 44,4% |
| Total · negres | 37 | 15 40,5% | 3 8,1% | 19 51,4% |
| Estàndard | 47 | 19 40,4% | 5 10,6% | 23 48,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
| Estàndard · negres | 24 | 8 33,3% | 3 12,5% | 13 54,2% |
| Ràpid | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 73Victòries · 31Taules · 7Derrotes · 35Estàndard · 47Ràpid · 26Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 31 42,5% | 7 9,6% | 35 48,0% |
| Total · blanques | 36 | 16 44,4% | 4 11,1% | 16 44,4% |
| Total · negres | 37 | 15 40,5% | 3 8,1% | 19 51,4% |
| Estàndard | 47 | 19 40,4% | 5 10,6% | 23 48,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
| Estàndard · negres | 24 | 8 33,3% | 3 12,5% | 13 54,2% |
| Ràpid | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 73Victòries · 31Taules · 7Derrotes · 35Estàndard · 47Ràpid · 26Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 31 42,5% | 7 9,6% | 35 48,0% |
| Total · blanques | 36 | 16 44,4% | 4 11,1% | 16 44,4% |
| Total · negres | 37 | 15 40,5% | 3 8,1% | 19 51,4% |
| Estàndard | 47 | 19 40,4% | 5 10,6% | 23 48,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
| Estàndard · negres | 24 | 8 33,3% | 3 12,5% | 13 54,2% |
| Ràpid | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
