Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 69Victòries · 16Taules · 6Derrotes · 47Estàndard · 69Ràpid · 0Blanques · 34Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 69 | 16 23,2% | 6 8,7% | 47 68,1% |
| Total · blanques | 34 | 10 29,4% | 1 2,9% | 23 67,7% |
| Total · negres | 35 | 6 17,1% | 5 14,3% | 24 68,6% |
| Estàndard | 69 | 16 23,2% | 6 8,7% | 47 68,1% |
| Estàndard · blanques | 34 | 10 29,4% | 1 2,9% | 23 67,7% |
| Estàndard · negres | 35 | 6 17,1% | 5 14,3% | 24 68,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+12 partides des de 2026-08-01
Partides · 65Victòries · 15Taules · 5Derrotes · 45Estàndard · 65Ràpid · 0Blanques · 32Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 15 23,1% | 5 7,7% | 45 69,2% |
| Total · blanques | 32 | 10 31,3% | 0 0,0% | 22 68,8% |
| Total · negres | 33 | 5 15,2% | 5 15,2% | 23 69,7% |
| Estàndard | 65 | 15 23,1% | 5 7,7% | 45 69,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 10 31,3% | 0 0,0% | 22 68,8% |
| Estàndard · negres | 33 | 5 15,2% | 5 15,2% | 23 69,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 53Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 36Estàndard · 53Ràpid · 0Blanques · 26Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Total · negres | 27 | 4 14,8% | 4 14,8% | 19 70,4% |
| Estàndard | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
| Estàndard · blanques | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 4 14,8% | 4 14,8% | 19 70,4% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 53Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 36Estàndard · 53Ràpid · 0Blanques · 26Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Total · negres | 27 | 4 14,8% | 4 14,8% | 19 70,4% |
| Estàndard | 53 | 13 24,5% | 4 7,6% | 36 67,9% |
| Estàndard · blanques | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 4 14,8% | 4 14,8% | 19 70,4% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
