Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 73Victòries · 23Taules · 9Derrotes · 41Estàndard · 32Ràpid · 41Blanques · 35Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 23 31,5% | 9 12,3% | 41 56,2% |
| Total · blanques | 35 | 11 31,4% | 3 8,6% | 21 60,0% |
| Total · negres | 38 | 12 31,6% | 6 15,8% | 20 52,6% |
| Estàndard | 32 | 8 25,0% | 5 15,6% | 19 59,4% |
| Estàndard · blanques | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
| Ràpid | 41 | 15 36,6% | 4 9,8% | 22 53,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 2 9,5% | 11 52,4% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 68Victòries · 19Taules · 9Derrotes · 40Estàndard · 32Ràpid · 36Blanques · 32Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 19 27,9% | 9 13,2% | 40 58,8% |
| Total · blanques | 32 | 9 28,1% | 3 9,4% | 20 62,5% |
| Total · negres | 36 | 10 27,8% | 6 16,7% | 20 55,6% |
| Estàndard | 32 | 8 25,0% | 5 15,6% | 19 59,4% |
| Estàndard · blanques | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
| Ràpid | 36 | 11 30,6% | 4 11,1% | 21 58,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 5 29,4% | 2 11,8% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 51Victòries · 16Taules · 4Derrotes · 31Estàndard · 24Ràpid · 27Blanques · 23Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 16 31,4% | 4 7,8% | 31 60,8% |
| Total · blanques | 23 | 7 30,4% | 1 4,4% | 15 65,2% |
| Total · negres | 28 | 9 32,1% | 3 10,7% | 16 57,1% |
| Estàndard | 24 | 6 25,0% | 4 16,7% | 14 58,3% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 3 23,1% | 7 53,9% |
| Ràpid | 27 | 10 37,0% | 0 0,0% | 17 63,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 43Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 26Estàndard · 16Ràpid · 27Blanques · 19Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 13 30,2% | 4 9,3% | 26 60,5% |
| Total · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 3 12,5% | 14 58,3% |
| Estàndard | 16 | 3 18,8% | 4 25,0% | 9 56,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 3 33,3% | 5 55,6% |
| Ràpid | 27 | 10 37,0% | 0 0,0% | 17 63,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
