Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 27Victòries · 5Taules · 6Derrotes · 16Estàndard · 18Ràpid · 9Blanques · 12Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 5 18,5% | 6 22,2% | 16 59,3% |
| Total · blanques | 12 | 2 16,7% | 3 25,0% | 7 58,3% |
| Total · negres | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard | 18 | 2 11,1% | 6 33,3% | 10 55,6% |
| Estàndard · blanques | 8 | 0 0,0% | 3 37,5% | 5 62,5% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 3 30,0% | 5 50,0% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 5Taules · 6Derrotes · 16Estàndard · 18Ràpid · 9Blanques · 12Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 5 18,5% | 6 22,2% | 16 59,3% |
| Total · blanques | 12 | 2 16,7% | 3 25,0% | 7 58,3% |
| Total · negres | 15 | 3 20,0% | 3 20,0% | 9 60,0% |
| Estàndard | 18 | 2 11,1% | 6 33,3% | 10 55,6% |
| Estàndard · blanques | 8 | 0 0,0% | 3 37,5% | 5 62,5% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 3 30,0% | 5 50,0% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 9Victòries · 0Taules · 5Derrotes · 4Estàndard · 9Ràpid · 0Blanques · 4Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 9 | 0 0,0% | 5 55,6% | 4 44,4% |
| Total · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Total · negres | 5 | 0 0,0% | 3 60,0% | 2 40,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 5 55,6% | 4 44,4% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 0 0,0% | 3 60,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 9Victòries · 0Taules · 5Derrotes · 4Estàndard · 9Ràpid · 0Blanques · 4Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 9 | 0 0,0% | 5 55,6% | 4 44,4% |
| Total · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Total · negres | 5 | 0 0,0% | 3 60,0% | 2 40,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 5 55,6% | 4 44,4% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 0 0,0% | 3 60,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
